CEX.IO pozastaví operácie | Slovak.globalsciencecollaboration.org

CEX.IO pozastaví operácie

CEX.IO pozastaví operácie

Len niekoľko málo mesiacmi CEX.IO bol najväčší cloud ťažobnú činnosť v celom svete.

Flash dopredu niekoľkých málo mesiacov, pretože hodnota Bitcoin klesla a náklady na prevádzku banských zariadení zostali rovnaké a vidíme CEX.IO vo vážnych finančných ťažkostiach a suspendujícími operácií.

V blogu písať hovorca spoločnosti Alex Kery uviedol:

Ak vezmeme do úvahy záujmy našich užívateľov, nedávny pokles Bitcoin cena, ako aj upscaling banského obtiažnosti CEX.IO Bitcoin Exchange chceli oznámiť dočasné pozastavenie ťažby cloudové služby poskytované platformou v čase najbližších zvýšenie obtiažnosť. 

Podľa 11,5. Odsek CEX.IO Podmienky použitia: 

"Ťažba s použitím Gigahashes Užívateľa možno zastaviť CEX.IO v prípade, že výška nákladov na údržbu prevyšuje odmenu za každú ťaženého bloku, alebo v prípade, že ťažba je ekonomicky nevýhodné."

Tým sa všetok výťažok GHS skôr zakúpené užívateľovi CEX.IO zostávajú ich absolútna vlastníctva, pričom príslušné údaje odráža v profile rovnováhe užívateľov. Naviac užívatelia budú môcť manuálne povoliť ťažbu s Gigahashes podľa vlastného výberu.

"Pozastavenie CEX.IO cloud banského prevádzky je len nútený dočasným opatrením, ktorých výsledkom nákladov cloud banských presahujúce ťažobný zisk," Jeffrey Smith, Chief Information Officer of CEX.IO. "V súčasnej dobe sú všetky náklady ťažobné / údržbu oblačnosti sú smerované k poskytovateľovi hardvéru, preto sme otvorení pre rokovania s ďalšími poskytovateľmi ťažba hardvéru, ktorí môžu ponúknuť výhodné podmienky. A akonáhle dostaneme príležitosť inovovať ťažobný hardvér, alebo prísť do účinnejších podmienok s dodávateľmi energie, proces banské oblačnosti bude automaticky pokračovať. "

Medzitým CEX.IO zostane v prevádzke ako platformy na výmenu kompletný servis pre obchodovanie cryptocurrencies a nekrytých peňazí. 

Spoločnosť uviedla, že pozastavenie je len dočasné, ale vzhľadom k nedávnej udalosti okolo ťažobného priestoru cloud budú mnohí prekvapení, ak firma vyrába návratovú.Chain.com sa pripojí k nadácii Bitcoin ako Gold MemberDnes ráno Chain.comjoins osem zlatých národnej úrovne v podpornej úlohe Bitcoin nadácie v pokračujúcom vývoji Bitcoin jadra protokolu.

"Reťaz je robiť niekoľko investícií do rozvoja Bitcoin jadra a základom spearheads niektoré z najdôležitejších rozmerov tej práci," povedal Adam Ludwin, spoluzakladateľ Chain.com. A dodáva: "Chceme sa uistiť, že nadácia má zdroje a podporu potrebuje pomoc Bitcoin obec stavať produkty a služby pre Bitcoin naplno využiť svoj potenciál."

Poslaním Chain.com je, aby bolo ľahké vytvoriť s Bitcoin a tento mesiac predstavili ďalšie dva zaujímavé nástroje, ktoré pomôžu vývojárom práve toto. Prvé, reťaz Oznámenie, spoľahlivo tlačí Bitcoin dát do aplikácií a je riadený cez rozhranie ľahko použiteľné. Druhá transakcia Builder, má komplexnosť - a riziká - z vytvárania a podpisovanie transakcií pomocou iba jedného jednoduchého volanie API.

Chain.com je venture-cúval technologická spoločnosť so sídlom v San Franciscu, poskytuje podnikovej triedy Bitcoin infraštruktúru pre tisíce vývojárov a spoločností poskytujúcich finančné služby, ktoré stavajú produkty a služby na Bitcoin kladkostroja.


Reťazové rádio sa vráti z DDOSReťaz Radiowhich trpí hlavný DDOS útoku, ktorý priniesol online streaming službu venovanú kryptomena offline, sa zdá byť robiť vrátiť zajtra ráno sme sa dozvedeli z blogu Poston Reťazový Radio webu.

Rockstar jeden z dvoch prevádzkovateľov staníc Napísal:

Od zajtrajška, pondelka 22 septembra by sme mali byť plne späť do režimu online v 10 hodín východného a to je naša nádej, že sme prekonali tieto útoky.

Ďalej išiel do detailov o tom, prečo streaming služba nemôže jednoducho umiestniť streamovanie serverov za ochranu CloudFlare ako mnoho ďalších miest boli.

Na rozdiel od mnohých iných miestach vo svete Bitcoin pozemkov sme prevádzkuje flotilu streaming servery, ktoré nemôžu byť jednoducho umiestnené za ochranu CloudFlare. Ak je niekto útočí na naše servery sme v neustálom stave bitka blokovania IP rozsahy, blokovanie konkrétnych IP adries a snaží sa udržať všetko online.

Miesto, ktoré pôsobia v rozpakoch prijal hlavnej výprask v posledných niekoľkých týždňoch od ostatných, ktorí vykonávajú masívny DDoS útoky proti celej rade kryptomena stránok.

Bude zaujímavé sledovať, či CryptRadio, ktoré uvádza na trh 1. Októbra a používa poskytovateľa dátových prúdov oproti valcovanie streaming riešenie vnútorne trpí rovnakými problémami alebo ako Bit-FMwill zvládnuť tieto druh potenciálnych útokov v budúcnosti, keď bude k uskutočneniu as dobre.

Súvisiace správy


Post ICO

Bitka v Kanade: prečo miestni obchodníci milujú kryptocurrency

Post ICO

5 Bitcoin pluginy, ktoré vám umožnia maximálne využiť vašu stránku WordPress

Post ICO

Butterfly Labs súhlasí s mesačnými správami Dvora audítorov

Post ICO

Zoznámte sa s BCI, novou investičnou spoločnosťou zameranou na bloky, ktorú spustila spoločnosť Cryptor Trust

Post ICO

Atlas spúšťa kampaň na vytvorenie novej burzy Bitcoin

Post ICO

260 Letecké spoločnosti teraz prijímajú Bitcoin vďaka novému partnerstvu Bitnet

Post ICO

Butterfly Labs sa pokúša obnoviť podnikanie pod právnym dohľadom

Post ICO

Môže Bitcoin prežiť v budúcnosti? Pozri časť 2

Post ICO

Bitcoin a Irán stále robia silné stránky: Poolfa je nová perzská webová stránka venovaná kryptopoistenosti

Post ICO

Bitrefill oznamuje nový systém úhrady za zeler

Post ICO

Bitcoin je pod útokom! týždenné aktualizácie správ

Post ICO

Bitcoin čierny piatok - najlepší spôsob, ako tráviť svoje Bitcoins