Symbian a Bitcoin: dve aplikácie, ktoré umožňujú pripojenie | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Symbian a Bitcoin: dve aplikácie, ktoré umožňujú pripojenie

Symbian a Bitcoin: dve aplikácie, ktoré umožňujú pripojenie

Ľudia, ktorí sa už predtým pokúsili kontrolovať Bitcoins prostredníctvom svojich Symbian smartphone mohol mať zlú skúsenosť, ale pravdou je, že v závislosti na internetových stránkach All About Symbian, je možné pracovať so svojou kryptomena s týmto systémom, pomocou dvoch špeciálnych aplikácií.

Tieto aplikácie, ktoré boli po dva roky, boli navrhnuté tak, aby pracoval ako Bitcoin peňaženky spolu s Symbian, zobrazujúci výmenu informácií, takže môžete vidieť aktuálne hodnote Bitcoin voči americkému doláru, za použitia Mt. GOX ako báza, napríklad.

1. CuteCoin

Táto aplikácia vytvára peňaženku a poskytuje najnovšie štatistiky zo svojej baníckej bazénu, rovnako ako najnovšie obchodné informácie od niektorých z najväčších búrz digitálnych mien (Mt. GOX a Tradehill, ktorý je dočasne uzavretý) sa. Avšak, aplikácie sa ukázalo, že nie je možné, že účinná, pokiaľ ide o niektoré z jeho funkcií, v závislosti na užívateľovi. CuteCoin sa používa hlavne pre sledovanie USD / BTC výmenný kurz na Mt GOX.

2. BitWatch

Táto aplikácia umožňuje prijímať výťažok bazén štatistiky ako potvrdených a nepotvrdených odmeny alebo počtu akcií o aktuálnom kole. To tiež umožňuje uložiť Bitcoin adresy a skopírovať do schránky ľahko.

Máte tiež inú alternatívu: používať mobilné webové stránky blockchain.info, na blockchain Explorer pre Bitcoin a rad peňaženiek cloud-based.Synergetic Press sa stane prvým vydavateľom, ktorý prijíma BitcoinSpoločnosť Synergetic Pressis súčasnosti prijíma Bitcoin

sústruženie do prvého vydavateľa riešiť kryptomena ako formu platby.

Bolo rozhodnuté, aby sa prosím "čitateľov, ktorí sú oboznámení s digitálnym mene", v závislosti na spoločnosti. Už známa pre publikovanie "kníh, ktoré prehlbujú naše vedomosti o živých systémov Zeme a úlohy ľudskej kultúry v nich", Synergetic Press je teraz pravdepodobne prvý vydavateľ prijať Bitcoin, rovnako.

Od tejto chvíle je možné zakúpiť knihy spoločnosti s virtuálnymi mincami na svojich internetových stránkach. Len je potrebné vybrať voľbu "zaplatiť pomocou Bitcoin" počas platenia. Ak použijete kód, Bitcoin 'kupón počas procesu dostanete 10% zľavu na vašu objednávku.

Synergické Energetické lode ich knihy akejkoľvek časti sveta, ale tam sú poplatky, samozrejme. Pokiaľ si objednať päť alebo viac kníh, týmto spôsobom získate dopravu zadarmo kdekoľvek na svete.


SYTECH vytvára prvú ukradnutú Bitcoin tracingovú službu na sveteSpoločnosť SYTECH dobre vedieť, ktorá pôsobí v oblasti digitálnych forenzných služieb, sa nakoniec pracuje vo svete Bitcoin a tiež prijímanie digitálnych coinas spôsob platby.

Firma nedávno oznámila svoj ťah do kryptomena s dvoma novými funkciami: "trasovanie ukradnuté Bitcoin a odťahová služba" a tiež údaje odťahová služba, ktorá môže "záchrannej mince z poškodených pevných diskov, mobilných telefónov a ďalších pamäťových nosičoch".

V tlačovej správe, SYTECH UK založená na vysvetlil, že sú "ponúka Bitcoin vyhľadávacích služieb pre jednotlivcov, firmy a podniky po celom svete, ktorí môžu potrebovať Bitcoin získať z poškodených pevných diskov, pamäťových kariet a mobilných telefónov. Vďaka svojej odbornej postavenie, let skúseností a rýchly obrat, SYTECH je na najlepšej ceste stať sa služba Bitcoin firmy, podniky a nadšenci budú využívať, aby urýchlene obnoviť Bitcoin z poškodených alebo oslabených zariadenia pre ukladanie dát. "

Ako darček na privítanie, firma ponúka zľavu 5% pre každého klienta, ktorý v súčasnej dobe platí s Bitcoins. SYTECH nebol inzerovaný nové služby na internetových stránkach spoločnosti doteraz, ale to sa stane čoskoro.

SYTECH, ktorý bol asi od roku 1978, je registrovaná na Spojeného kráľovstva registra súdnych znalcov, je Bond Solon courtroom Vyškolený a tiež skontrolovať Sweet & Maxwell.


Taiwan získal svoju prvú výmenu Bitcoin vďaka zábavnej firme WayiPlatforma začne brať kryptomena 1. Januára, podľa vyhlásenia, sústruženie do prvého veľkého Taiwan-založená spoločnosť akceptovať virtuálne peniaze.

Neskôr sa plánuje vytvoriť Taiwanu prvú výmenu, ktorá umožní ľuďom kúpiť Bitcoins s miestnej mene. To je, samozrejme, čím náročnejšie časť plánu, a to najmä preto, že v súčasnej dobe Wayi nevykonáva žiadnu kryptomena, Coindesk správy.

Spoločnosť má v úmysle získať digitálny mince z kupujúcich v Wmall, prácu s BitPay platobných procesorov pre potvrdenie legalityof BTC spotrebiteľov. Potom, akonáhle zhromaždil potrebné Bitcoin dodávku Platforma začne fungovať ako výmeny, nabíjanie zákazníkom trojpercentný poplatok.

Okrem nákupu BTC, budú zákazníci môcť tiež vymeniť svoje digitálne mince späť do miestnej mene. Wayi plán snáď podporí prijatie Bitcoin vo východnej Ázii, ktorá bola deje relatívne pomalšia s výnimkou pevninskej Číny.

Súvisiace správy


Post ICO

Ako Bitcoins skrutkujú spoločnosti kreditných kariet

Post ICO

5 Bitcoin pluginy, ktoré vám umožnia maximálne využiť vašu stránku WordPress

Post ICO

Bitcoiners sú pesimistické o cene spoločnosti Bitcoin v roku 2015

Post ICO

ASICMiner je USB Block Erupter vypredaný v BTCGuild za pouhých 40 minút

Post ICO

Bitcoin Peňaženky

Post ICO

Päť krajín, ktoré by mali prijať Bitcoin

Post ICO

Naša analýza 6,833 používateľov odhaľuje typického nového používateľa Bitcoin

Post ICO

New York BitLicense, zatknutý milionár a ďalšie novinky

Post ICO

Seagull Photography začína prijímať Bitcoin a robí sa splash s veľkou propagáciou

Post ICO

Banka Thajska považuje Bitcoin za nezákonné: obchodovanie je teraz pozastavené v krajine

Post ICO

BitInstant uverejňuje aktualizáciu o dočasnom vypnutí a oznamuje špeciálne návratové ponuky

Post ICO

Tmavé stránky nelegálnych obchodníkov na trhu strácajú v Bitcoine 12 miliónov dolárov