Akumulácia blokov | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Akumulácia blokov

Akumulácia blokov

Otázka:

Beriem na vedomie, po zhliadnutí videa je, že každá transakcia je zoskupené do bloku a pridané do reťazca po overení. Ako reťaz rastie v priebehu času, nebude baník vyžadujú stále výkonnejšie superpočítače pre ťažbu nerastných surovín? Nebude tento systém dosiahnuť sýtiča bodu, kedy ťažba sa stáva nemožné? Ide o nesmierne mätúce systém pre priemerného človeka, ako som ja, a vidím, že zložitosť to bude jej obmedzenia v budúcnosti pre priemerné ľudí. To skončí inštitucionalizované, kde inštitúcie "o nás postará." Len viac veľký brácho imo. Som asi mýlil tejto analýzy. Prosím, opravte ma.

Odpoveď:

Hi Ed,
to je nazývané ťažba ťažkosti a kvôli tomu, že je oveľa ťažšie mojich nových mincí po určité množstvo blokov vyťažené. Tu si môžetePrijatie bitcoin pre konzultačné službyOtázka:

Hi ľudí... Miloval informácie o vašom webe a videá. Im stredného veku a nováčik Bitcoin. Vyzerá to, že sa musím naučiť úplne nový language.My otázku. Je Som malá obchodný poradca. Mám webové stránky. Chcem, aby sa platby za svoje poradenské služby. Nie som predajcom, je možné povedať, 5-10 platby týždenne. Ako by som mohol ísť o a) podpora, že som prijímať platby Bitcoin a 2) čo bicoin peňaženky adresu môžem dať im. Akákoľvek pomoc / radu by bolo skvelé. Ps. Len ti dal peknú sviečku na Twitteri.

Odpoveď:

Ahoj Marku,
Akonáhle ste bližšie zoznámiť s Bitcoin, môžete pridať vhodnú správu na vaše webové stránky a / alebo faktúr. Dalo by sa dokonca odoslať e-mailové oznámenia pre vašich klientov, nechať im vedieť o svojom najnovšom spôsobu platby. Odporúčam, aby ste sa zoznámili s Bitcoin prvými, ako vaši klienti môžu vám dobre klásť otázky o tom. Budete tiež musieť pochopiť základy, aby prijímať a ukladať platby bezpečne.

Bez komentára


Pridajte, ak si výmeny vyžadujú obojsmerné overenieOtázka:

Mali by ste pridať do svojich názorov búrz etc keď vyžadujú 2 povolení spôsobom.
Pre niekoho, ako som ja, bez mobilného zariadenia a kto neverí Google natoľko, že zvyknutý nainštalovať prehliadač Chrome, coinbase je vylúčené, napríklad preto, že je potrebné buď z tých dvoch je používať. Rovnaké je to s mnohými ďalšími službami, tak by to bolo cenné informácie pre mnohých

Odpoveď:

Ahoj Frank,
plne súhlasím, snažím sa vyhnúť Googlu pokiaľ možno sám. Mám TREZOR namiesto Ledger z rovnakého dôvodu. Avšak, myslím, že je to jednoducho predpokladá, že každý má mobilné zariadenia v týchto dňoch. Tam sú určite výmeny, kde len e-mail bude stačiť. Jediná výmena fiat-crypto Neviem si predstaviť práve takto je Bitfinex, ale už nie USA služba zákazníkom. Nespomínam si, že Kraken vyžadujúce mobilné telefónne číslo, tak by som odporúčame skontrolovať von.

Bez komentára


Pridajte Satoshi na USD k mojej kohútik a pridáte môj banner?Otázka:

Hi Ofir, Uvažovali by ste mi pomocou odkazu na Simple Satoshi na USD meničom na mojom kohútik Bustedfaucet.com a tie by mohli hodiť môj banner niekde na vašich stránkach?

Odpoveď:

Hej Logan,
neváhajte sa spojiť s Satoshi na USD meničom na svojich stránkach, ale nebudem môcť reklamy váš banner na mieste zadarmo, je to, ako som sa udržať v chode webu. Ak by ste chceli kúpiť reklamy tu sú sadzby:

Reklama na 99 Bitcoins


Ofir

Bez komentára


Adresa je vypnutáOtázka:

Vážený pán / Mam
Pls. Pomoc

Odpoveď:

Naposledy aktualizované 15. Októbra 2017 o 10:02 hod

Ahoj Sunil,
Vaša adresa sa automaticky vypne, ak porušujú pravidlá kohútik. Pravidlá Armatúry možno nájsť tu. Zvyčajne je vaša adresa sa automaticky vypne systém, ak jedno z pravidiel sú rozbité.

Komentár:

Zmenené e-maily, rovnako ako nové zariadenia, takže Coinbase vysiela povolenie k e-mailu, ktorý už neexistuje. Čo robiť?


Adresa je vypnutáOtázka:

Naposledy aktualizované 20. Decembra 2017 v 03:11 hod

Pán im snažia prihlásiť sa a naplňte captcha ale jeho povesť, že moja adresa je Zakazuje pls help me.

Odpoveď:

Ahoj Danny,
Vaša adresa sa automaticky vypne, ak porušujú pravidlá kohútik. Pravidlá Armatúry možno nájsť tu. Zvyčajne je vaša adresa sa automaticky vypne systém, ak jedno z pravidiel sú rozbité.

Komentár:

Dobrý deň, vo väčšine prípadov naši užívatelia sú zakázané, pretože sú pomocou siete VPN, ktorý nie je povolené. Môžete nám poslať správu pomocou tohto formulára: https://99bitcoins.com/contact/with mailovú správu a BTC adresu a môžeme skontrolovať.

Hi Zsofia,
som čelí rovnakému problému ako Dina Zayed moja adresa je zakázaná a ja neporušil žiadne z týchto pravidiel.

Hi Zsofia,
ja som tiež čelia rovnakému problému, aj keď nie som porušením niektorého z týchto pravidiel, myslím, že je to otázka !!!!

Súvisiace správy


Post Litecoin

Binančná výmena

Post Litecoin

Odošlite CEX.IO BCH na peňaženku BTC Coinbase

Post Litecoin

Ako môžem kúpiť AltCoins, ak som rezidentom na Havaji?

Post Litecoin

Geta Wallet

Post Litecoin

Ako odovzdať bitcoins svojim dedičom, keď zomriete

Post Litecoin

Della

Post Litecoin

Bitconnect

Post Litecoin

Bitman alebo spondooles sp 20

Post Litecoin

Môžem minovať akúkoľvek mincu pomocou môjho notebooku z Multipool alebo akéhokoľvek iného miesta

Post Litecoin

Väzba medzi Exodus peňaženkou a Ledger Nano S

Post Litecoin

Bitcoinová peňaženka 3

Post Litecoin

Coinbase BCC a SegWit2X