Alt mince | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Alt mince

Alt mince

Otázka:

Mali by ste si kúpiť veľa lacných GPU a nechať všetko výťažok najziskovejšie mincu alebo majú 1 alebo 2 drahé GPU výťažok najziskovejšie mincu

Odpoveď:

Hej Isiah,
Tip: Radeon RX 480 je jedným z najúčinnejších karty okolo.

Bez komentáraAltcoin Hardvérová peňaženkaOtázka:

Máte nejaký článok o altcoin hardware peňaženky? Pri vyhľadávaní na wiki.bitcoin.it i len našiel jeden altcoin HW peňaženku, a to aj pre ethereum len pre túto chvíľu. Bolo by skvelé, ak píšete o altcoin hardvéru peňaženky, ako trh altcoins je tiež rozvíjajúce sa trh.

Odpoveď:

Ahoj Tony,
obaja Trezorand Ledgersupports niekoľko altcoins, môžete skontrolovať recenzie o týchto hardvérových peňaženky pod odkazy.

Bez komentára


Altcoiner.net je to legit alebo podvod?Otázka:

Ahoj, ja sa snažím nájsť legit ťažobnej lokality cloud investovať svoje bitcoins a zistil Altcoiner.net je to legitímne, alebo podvod? Tiež som zistil, Ethtrade.org čo je týchto dvoch lokalít ponúknuť najvýhodnejšie pre svoje investície?

Odpoveď:

Ahoj Emily.
Veľa štastia!

Komentár:

SCAM najvyššieho stupňa

Mapa, prečo si hovoria Altcoiner.net je podvod?


Altcoiner.net vypnutie?Otázka:

Neviete, či to HYIP bol vypnutý? Všetky odchádzajúce transakcia prebieha od minulého piatku ešte na mieste je stále plne funkčná. Ďakujem

Odpoveď:

Hele Scott,
Dúfam, že ste si ho nedali príliš veľa peňazí do neho.

Bez komentára


Alternatívne výmenyOtázka:

Hi Zsofia,

Existuje alternatíva dôveryhodná výmena okrem Bitstamp ktoré môžem použiť na nákup XRP? Nie som spokojný s úrovňou požiadavkám KYC, že žiadosti Bitstamp.

Odpoveď:

Hi Brian,

Skoro všetky burzy, ktoré manipulujú fiat budú mať tieto druhy KYC obruče preskočiť. Avšak, ako povedal Zsofia, môžete sa vyhnúť týmto problémom predísť tým, že kúpi Bitcoin použitím viac anonymný metódy. Vrátane BTC priamo od jedinca cez miesta LocalBitcoins.com alebo aplikácie Bisq sú odporúčané metódy.

Potom si môžu vymieňať BTC pre Ripple na krypto-only výmeny, bez toho aby museli robiť veľa overenie. Plných výmen, check out Poloniex.com, HitBTC.com alebo Cryptopia.co.za (existuje mnoho ďalších možností!) A pre rýchle, ľahké výmeny, skúste Changelly.com alebo Shapeshift.io.


Alternatívne k Transferwise kúpiť BTC medzinárodným prevodom Wire (Mám účet Xapo a Zdá sa najlacnejšia možnosť)Otázka:

Je nejaká iná veľmi lacnú alternatívu k transferwise kúpiť bitcoins pomocou medzinárodného bankového prevodu? Ekvádorskej Bankové poplatky sú veľmi drahé, takže je takmer nemožné kúpiť, aby za trhovú cenu. (Mám účet v xapo)

Odpoveď:

Najlacnejšie som našiel v Bitstamp a to je to, čo som pomocou, ale stále budete mať bankové poplatky spojené s prevodom.

Komentár:

Debetné karty sú drahé, pretože umožňujú zúčtovanie (viac o tom tu:
BTC-E bol po dlhú dobu a je najlacnejší, ale je to tiež neregulovaná pokiaľ viem, tak buďte opatrní s vašimi peniazmi.

Uvedomil som si, že cena v BTC-e je najlepšie, čo som našiel. Zdá sa, že pracujú s prevodom. Je nejaká najlacnejšie alternatívu na použitie debetnej karty, cuz coinmamma a CEX sú teraz drahšie. (Pracujú po celom svete)


Amd HD 5450 a 6350 grafická karta na desktop dell optiplex 780Otázka:

Prosím, mám AMD HD 5450 a HD 6350 grafickú kartu v stolnom Dell OptiPlex 780.pls radu, ako ho použiť pre mining.the najlepšie currencey do bane a najlepšie cez stopovanie s prídavným spaľovaním, najlepšie ťažobné aplikácie a bazén pre použitie.... Vďaka, Pane.

Odpoveď:

Hi Lawrence,
máme niekoľko vodítok k bani Ethereumor Zcash, môžete zistiť tieto pre inštaláciu. Môžete skontrolovať https://whattomine.com/ ktoré mince sú najviac ziskové pre vás ku mne.

Bez komentára


A je tu poplatok, aby ste sa vrátili späť a tamOtázka:

Potom, čo som bol bit mince peňaženka bude platiť miestnych ľudí, ktoré nemajú nič spoločného s Bitcoin Aj potreba pre transport späť na doláre A je tam poplatok vrátiť-a-ďalej ako urobiť Bitcoin otočiť gala, tak som možno platiť môj inštalatér atď.

Odpoveď:

Hi Michael,
Ak chcete previesť do Bitcoin nekrytých peňazí, budete musieť predať, a to buď na osobu, v Bitcoin bankomatu alebo na základe výmeny. Bude poplatky zapojené, že áno. Prvý ťažobné mince odošlite Bitcoin na kupujúceho / ATM / výmeny a potom, čo sa účtuje poplatok podľa ATM / výmeny a kupujúcim (ak používate nejaký z Escrow služby zabezpečiť váš obchod s nimi). Tieto poplatky sú variabilné, ale mali by byť pomerne nízka.

Bez komentára

Súvisiace správy


Post Litecoin

Ledger Nano S

Post Litecoin

Kontrola zostatkov

Post Litecoin

Bitcoinová peňaženka 3

Post Litecoin

Ako nakupovať ZECD

Post Litecoin

Ako sa kohútik rotátor stránky s wordpress?

Post Litecoin

Podmienky služby Bitcoin

Post Litecoin

Bitcoin Zvýšenie ocenenia

Post Litecoin

Bitová rýchlosť ťažby (cpu)

Post Litecoin

Hľadáte súkromný kľúč

Post Litecoin

CrowdWiz ICO

Post Litecoin

Najbezpečnejšia výmena kúpiť bitcoin

Post Litecoin

Pôžičky spoločnosti Poloniex