Sú zdaniteľné taxíky? | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Sú zdaniteľné taxíky?

Sú zdaniteľné taxíky?

Otázka:

Naposledy aktualizované 25. Augusta 2016 o 11:56 hod

Chcem vedieť, či musím platiť dane pre moje Bitcoins? Bývam v Nórsku.

Odpoveď:

Právne postavenie Bitcoin závisí od krajiny, v ktorej žijete. Ja doporučujem konzultácii s právnikom v závislosti na tom, kde žijete rozhodnúť, ako a ak by mali byť zdanené na svojich Bitcoins.

Bez komentáraSú pravdepodobné loterie alebo iné podvody?Otázka:

Nedávno som videl niekoľko odporúčaní, že ak ste ešte Bitcoin baníkov alebo si myslel, ako dostať do ťažby Bitcoin potom sa dostať do banského lotérii bude lepší ako bazénu, pretože jednotka práca je teraz tak veľký. Jedným z miest, ktoré som videl navrhnutých sa nazýva Nicehash. Počuli ste o tom? Skúšal to, etc?

Odpoveď:

Ahoj Mike,
som počul meno vo funkcii, ale ešte sa na to. Navrhujem liečbu všetky ťažobné Bitcoin firiem so zvýšenou opatrnosťou. Prosím, uistite sa, že budete čítať tento pred prechodom forwardas väčšina z týchto stránkach sú buď nerentabilné alebo jednoducho out podvody.

Bez komentára


Sú náročné aktualizácie doplnkov?Otázka:

Čítal som, že tam môžu byť problémy upgrade plug-iny pomocou ZIP súbory, napríklad tú, Easy tému a Plugin upgrade. Budete uvedenie plug-in na wordpress.org kedykoľvek? Alebo máte nejakú radu / inštrukcie pre upgrade ručne? Že plug-in spojené vyššie Nezdalo sa, že tak ako tak pracovať minule.
andy

Odpoveď:

Som stále diskutujeme o tom, či dať to na WordPress.org. Jediný dôvod, prečo je to, že nechcem, aby sa zachovať plugin tu aj tam. Ak chcete aktualizovať ručne, mali by ste len nahradiť wp-content / plugins / 99bitcoins-BTC-kohútik obsah s novou verziou.
Plugin tu zdieľali je skvelé, ja to skúsim sám, pretože tento proces je naozaj trochu ťažkopádne.

Komentár:

Sa bude snažiť pridať, keď som si na čas.

To je dobre, skúsim to plug-in zase nabudúce, to je viac pravdepodobné, že som urobil niečo zle, že je niečo s plug-in zle. Musel som znova kohútik minule, ale to nie je dobré, keď máte aktuálne užívateľa, takže teraz je najlepší čas to zistiť. Niektoré krok za krokom inštrukcie pre upgrade (pre figuríny) na stránke sťahovanie by bolo užitočné.
andy

Vďaka, že mi vedieť, skvelé. Dobrú prácu robia tento modul plug-in.

Práve sme implementované automatické aktualizácie plugin, takže môžete aktualizovať priamo z palubnej dosky WP.


Sú ich vyhradené éteréma horníci?Otázka:

Ahoj! im new celému krypto-meny vec a ma napadlo, či tam bol venovaný baníkov (im nie istý, či je to správny termín, ale im sa odkazovať na veci, ako je Antimer S9) pre mena je iná ako Bitcoin, ako litecoin alebo ethereum alebo ak tieto špecializované hardvérové ​​baníci by mohol byť naprogramovaný tak, aby moje tým iná mena je

Vďaka
-dustin

Odpoveď:

Hi Dustin,
niektoré mince sa snažili, aby ich algo odolné voči ASIC tým, že hlavným zdrojom spracovanie byť RAM skôr než výpočtov za sekundu (náklady RAM viacmenej rovnaké pre všetkých a každý má prístup k high-end RAM, ale rozvíja ASIC čipy, ktoré môžu vykonávať viac určitého typu výpočtov za sekundu, je to, čo vedie k veľkej asymetrie medzi ASIC a GPU / CPU banské výkonu).

Bez komentára


Chystáte sa pridať ips do modulu plugin?Otázka:

Hej ja som len premýšľal, či si niekedy chcel pridať IP adresy na WordPress Plugin pre Bitcoin?

Odpoveď:

Môžete ísť na "štatistiky" a pozrite sa na hornej vyhlasovať, adresy a IP adresy. Nevidím akýkoľvek zmysel len výpis každý IP, ktorá tvrdí, že je oveľa logiku konsolidácia najvyššej vyhlasovať IP adresy, ako je uvedené v tejto karte.
 

Komentár:

Viete, ako faucethub má kde sa ukazujú adresy a IP a tvrdia, niečo také by mal ísť do zásuvného modulu, takže sme ako správcovi bude poznať informácie, ak sa dostanete to, čo hovorím,

Aj keď používateľ zadá svoje Bitcoin adresy vo svojom profile existuje spôsob, ako ja to vidím ako admin? alebo je len to, že súkromný info

Hej Joshi, nechápem otázku - Čo myslíš tým "pridať IP adresy"? Kohútik v súčasnosti sleduje používateľa ips

Nie ste si istí, chápem stále -Môžete tiež čiernu listinu IP adries, rovnako cez plugin

Len som si myslel, že to bude ľahké pre nás administrátori na blacklist IPS, pretože neexistuje spôsob, ako čiernu listinu a Bitcoin adresu ani nevie, môžete sa pozrieť do ich adries informácií, ale aj tak vďaka za odpoveď

Súvisiace správy


Post Litecoin

MyEtherWallet s Ledger Nano

Post Litecoin

Nákup a predaj Bitcoinov v Keni

Post Litecoin

Otázka pre Steven Hay

Post Litecoin

Ťažba Ethereum

Post Litecoin

CrowdWiz ICO

Post Litecoin

Investovať ako vysokoškolák

Post Litecoin

Alt mince

Post Litecoin

Budovanie DAG

Post Litecoin

MLM BitCoin spoločnosti

Post Litecoin

Ako získate bitcoins z papierovej peňaženky?

Post Litecoin

Otázka týkajúca sa spoločnosti Coinmama

Post Litecoin

Nákup mincí iných ako ETh alebo BTC