Binance recenzia: Je to legit Exchange výmeny? | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Binance recenzia: Je to legit Exchange výmeny?

Binance recenzia: Je to legit Exchange výmeny?

Binanceis výmenou Hong Kong-založil kryptomena začala developerská Changpeng Zhao v júli 2017. Čaova spoločnosť Beijie Technology vytvoril výmenu po úspešnom ICOthat zdvihnutý $ 15 miliónov.

Beijie technológie a jej zakladateľ udržať impozantné bilanciu v rámci odvetvia. Zhao je CVincludes high-profil pozície, ako technický riaditeľ spoločnosti Blockchain.info a jeho spoločnosť teraz poskytuje systémy obchodovania na viac ako 30 iných platformách.

Nasledujúce boja s čínskou vládou pohľadov na cryptocurrencies, Binance teraz beží svoje servery od miernejších stavov, že jej poskytne slobodu prevádzkovať konkurenčné zmenárenské služby.

"V reakcii na čínskych rozhodnutie, že sa pohybujeme naša IP adries z Hongkongu do offshore umiestnenia. Tak sme sú registrované na rôznych miestach a máme ľudí v rôznych miestach. Tak sme sa nikdy nebude ovplyvnený jedným regulačným orgánom, "vysvetlil Zhao.

Výmenný obchod zažíva ohromujúci úspech od svojho letného štartu, a teraz dokonca sedí okolo prvej desiatke z hľadiska 24-hodinových objemu obchodovania na Coinmarketcap.

Tak prečo je Binance stále tak populárne, a to je užitočné pre vaše kryptomena obchody?

Podpora mena

Binanceoffers výmenu krypto-to-crypto, čo znamená, že neuľahčuje žiadne fiat mien. To umožňuje platforma slobodne pracovať, oslobodenie od akéhokoľvek byrokracie a regulácia (zatiaľ).

Poplatky

Vo výberovom priestore, štruktúra poplatkov na Binance je ostrie. Jeho členovia tímu majú nabrúsené nože a krájanie opozícii seba.

Paušálna sadzba vo výške 0,1% je veľmi lákavé pre akýkoľvek obchodník, ktorý nepotrebuje okamžitú fiat likvidáciu. Neuveriteľné, že zápichy väčšine ostatných veľkých výmen, z ktorých niektoré účtovať smerom nahor o 0,2%. To je dosť značný rozdiel, ak pracujete s veľkými objednávok.

V súčasnej dobe, BNB, natívne Binance tokenu, dokonca poskytuje zľavu vo výške 50% z tohto obchodu poplatku pri práci s mince.

Vklady sú zadarmo, ako by ste očakávali (je to zvyčajne vysiela peňaženka, ktorá sa oplatí blockchain poplatkov s cryptocurrencies). Abstinenčné poplatky sa platia, aj keď všeobecne koreluje s blockchain transakčné poplatky. Odstúpenie poplatok zdá byť aktualizovaný v pravidelných intervaloch, aby sa pokúsila ponúknuť primeranú cenu.

V čase písania, je odstúpenie Bitcoin stojí okolo $ 8, zatiaľ čo odňatia litecoin sa pohybuje okolo 0,33 $. Je to znamenie doby pre Bitcoin. Je to dobrý nápad, aby sa nehýbala Bitcoin okolo, pokiaľ je to možné, ako to bude jesť do svojej zisky; skúste použiť rýchlejšie a lacnejšie možnosti, ako je litecoin pokiaľ je to možné.

Zákaznícka podpora

Binance robí primeranú prácu, pokiaľ ide o jeho zákaznícku podporu. Väčšina otázok je potrebné vykonať prostredníctvom kontaktného e-mailu formuláre na webe, a po tom, je to len otázka čakania. Rovnako ako u väčšiny hlavných obchodných výmen, budete možno musieť chvíľu počkať na odpoveď len kvôli obyčajnému rastu dopytu.

K dispozícii je Wech zákaznícky servis QR kód preniknúť do ktoré môžu pomôcť cez rýchly live chate, ale niektoré z odpovedí sú automatizované (a v čínštine). Na testovanie Wech, pôvodne som dostal automatickú odpoveď ukázal mi na podporu stránok odkazy. O päť minút neskôr sa ďalšie oznámenia odhalil, čo sa zdalo byť fyzická osoba na druhom konci. Môj čínsky nebol dosť dobrý, aby dešifrovať správy, bez toho by Google Translate, ale to všetko zdá byť legitímne.

Šťastne, web je úplne viacjazyčný, takže väčšina ľudí by malo vyjsť pokuty v jednom jazyku alebo iný. Anglicky, francúzsky, španielsky, nemecky, kórejčina, japončina a Číňania sú všetky možnosti na burze. To je ďalšia výhoda pre real Binance, ako sa snaží konkurovať ako globálny výmeny kryptomena.

Verejná mienka / online revízia

Je tu veľa o láske Binance, a mnohí obchodníci naďalej optimistická o službe. Nízke poplatky, reagujúce výmena a vývojári s preverenými opustí väčšina ľudí žiaril. Binance bol všeobecne považovaný za úplný úspech vo svojom krátkom živote doteraz.

Jedna vec je mať na pamäti, že Binance ponúka partnerský program, ktorý dostane veľa ľudí vynachváliť nej a zároveň sa snaží, aby sa zasadila svoje affiliate odkazy, ako zarobiť nejaké peniaze navyše. Uskutoční všetky pozitívne recenzie čítate s zrnko soli, ak je to sprevádzané partnerský odkaz.

Veľkým problémom sa zdá byť tŕňom v oku webe: Mnoho reviewscomplain o chybný 2FA potvrdenie / SMS. Temperamentná povaha tohto nastavenia pre Binance znamená, že niekoľko zákazníkov sa snažia vybrať peniaze. V skutočnosti je to taký problém, že podvod obvinenie bolo poukázané na služby.

Ak chcete byť úprimný, pochybnějšími vyhliadky existujú v celom odvetví, a vidím to ako skôr o technický problém, než podvod. Je pravdepodobné, že tento zádrhel budú bezchybné v roku 2018, po ktorom som sa očakávať, že výmena Binance ísť na ešte vyššiu trhovú kapitalizáciou.

Záver: Je Binance dobrá výmena?

Keď sme sa vytiahnuť všetko dohromady a pozrieť sa na Binance objektívne výhody ďaleko prevažujú nad zápormi. To je viac, než možno povedať o niektorých iných konkurentov. Nízke poplatky burzy v kombinácii s osvedčenou vedomostí tímu, ako vybudovať obchodné platforma je dosť, aby to významným hráčom.

Niet divu, že úspech nasledoval službu počas jeho prvých mesiacoch. Keď k tomu pripočítame schopnosť ponúknuť skutočne celosvetovú službu od zovretia čínskej vlády, a že to nie je moc k zastaveniu Beija Technology.

Žiadna podpora fiat je vždy trochu frustrujúce, ale je to pochopiteľné, vo väčšine prípadov. Či to môže zobrať nejaké prvotriednu zákaznícku podporu a zbaviť svojho podivného technický problém, Binance je jedným sledovať v roku 2018.

Súvisiace správy


Post Tacocoin

Najlepšia Bitcoin peňaženka pre rok 2014 - Blockchain proti MyCelium proti Coinabse

Post Tacocoin

Bitcoin kasína recenzie - 5 najlepších stránok pre hazardné hry Bitcoin

Post Tacocoin

Prehľad peňaženky Jaxx - peňaženka Bitcoin v celej dĺžke

Post Tacocoin

Kraken recenzia - Je táto verzia Bitcoin Exchange spoľahlivá?

Post Tacocoin

Bitcoin kohútik WordPress Plugin od 99Bitcoins

Post Tacocoin

EToro Cryptofund recenzia: Investovanie do Bitcoin, Ethereum a ďalšie

Post Tacocoin

Revízia systému Bitconnect: Je to legitímne?

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot review - nezaujaté, 100% skutočné dáta

Post Tacocoin

Ledger Nano S recenzia - Je táto Bitcoin peňaženka lepšia ako TREZOR?

Post Tacocoin

Coinbase proti kruhu - skúšal obaja s 500 dolárov Tu je to, čo som našiel

Post Tacocoin

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenzie

Post Tacocoin

Od TREZOR po LastPASS: Najlepšie heslo manažérov 2017 recenzie