GDAX review - Rozšírená výmena Coinbase, ako je to dobré? | Slovak.globalsciencecollaboration.org

GDAX review - Rozšírená výmena Coinbase, ako je to dobré?

GDAX review - Rozšírená výmena Coinbase, ako je to dobré?

Global Digital Asset Exchange, úhľadne skrátene GDAX, je jedným z najznámejších Bitcoin a obchodných kryptomena búrz na svete. Táto platforma sa zameriava na pokročilých používateľov a profesionálnym obchodníkom, ale aké výhody či nevýhody to porovnali svojich konkurentov, ako je Krakenor Gemini?

V tomto prehľade zistíte, o funkciách spoločnosť ponúka, ako sa to robí, a či vyhovuje vašim potrebám kryptomena.

GDAX Company Prehľad

GDAX buduje hviezdnu povesť sledujeme rast cryptocurrencies zrýchľovať do povedomia verejnosti. Stále viac a viac investorov prichádzajú na trh, a to je dôležité pochopiť rozdiely v platformy sú k dispozícii.

Ak uvažujete GDAX, budete pravdepodobne už vlastníte nejakú Bitcoin a možno ďalších digitálnych aktív. Je to moderná obchodná platforma, ktorá je zameraná na vážne obchodníkov.

Ak ste už používateľ na Coinbaseand chcú rozšíriť svoje obchodné schopnosti, potom pracovať na platforme bude jednoduchá potešenie pre vás.

GDAX je vo vlastníctve tej istej spoločnosti ako Coinbase a funguje ako sesterská obchodnej platformy. Spoločnosť so sídlom v San Franciscu a je v prevádzke od roku 2012, takže pozná svoju cestu okolo šifrovacie trhoch.

Majitelia Coinbase účtu môžete použiť rovnaký účet pre prihlásenie do GDAX a začať obchodovať takmer okamžite. Budete musieť presunúť prostriedky z jednej peňaženky do druhej, ale krása kryptomena robí, že hračka.

Samozrejme, že nemusíte byť Coinbase zákazník pracovať na smeny. Ak hľadáte presunúť obchodné platformy, potom budete celkom spokojný s GDAX je úhľadný dizajn a hlavné podpora meny.

Podpora GDAX meny

GDAX poskytuje slušné pokrytie hlavných cryptocurrencies a nekrytých mien. Bitcoin, ethereum a Litecoinare k dispozícii pre obchodovanie na trhoch. Môžete uložiť a pracovať v ktorejkoľvek z týchto Cryptos, spolu s amerických dolároch, eurách a britských librách.

Môžete obchodovať Bitcoin so všetkými tromi možnosťami fiat, zatiaľ čo ethereum a litecoin obchody môžu byť vyrobené s doláre, eurá a Bitcoin. To môže byť trochu frustrujúce pre britské užívateľa-hoci väčšina európskych výmen bude pracovať v eurách namiesto libier.

Je to lákavé, že ethereum a litecoin možno obchodovať s nekrytých mien. Často zisťujem, že získanie týchto Cryptos vyžaduje, aby ste stráviť Bitcoin, a možno nebudete chcieť začať rozdeľovať investície Bitcoin s cenami v pohybe nahor.

Podpora GDAX Country

Platforma je celosvetovo menami, tak prirodzene, že má celkom slušnú funkčnú po celom svete. Voľba podporu meny robí to obzvlášť atraktívne pre používateľov v Spojených štátoch, Európe a v Spojenom kráľovstve. Austrália a Singapur sú podporované pre obchodovanie, ale nie v ich fiat mien; Užívatelia z týchto oblastí môže byť potrebné použiť rôzne menových párov. Úplný zoznam je k dispozícii tu.

GDAX Poplatky

GDAX svoje obchodné poplatky sú výrazne nižšie ako tie, ktoré nájdete na Coinbase. Skutočnosť, že Coinbase predstavuje prácu na GDAX je super užitočná pre všetkých užívateľov, ktorí chcú znížiť náklady.

Rovnako ako u väčšiny búrz, bankovým prevodom, je nutné, alebo môžete uložiť kryptografických prostriedkov priamo do GDAX horúcej peňaženku. Akonáhle fondy sú prístupné, obchodné sadzby sa líšia od 0,1% do 0,25%. To je obrovská úspora v porovnaní s možnosťou, ako je Coinbase, kde by mohli byť platobné viac ako 4% nakupuje s kreditnými kartami.

Úplné informácie o poplatkoch, ktoré sú k dispozícii tu.

Zákaznícka podpora GDAX

Zákaznícka podpora je premenná cez kryptomena priemyslu, s mnohými spravodajských zlých skúsenostiach a ďalších sondážnych sirénu úspechu. GDAX robí slušnú prácu v tejto oblasti; aj keď rovnako ako u väčšiny webov, odporúčame kontaktovať tím prostredníctvom e-mailu. Budete všeobecne dostať odpoveď v 24-72 hodín v závislosti na vašu otázku.

Sekcia pomocníka GDAX je dobre stanovený a má dostatočné množstvo informácií. To vám môže prejsť kroky k prechodu na GDAX z Coinbase, a to zahŕňa aj návody a odpovede.


Celkovo GDAX spĺňa očakávania v tejto oblasti, bez toho by bol žiariace svetlo v priemysle. Avšak, pretože sa jedná o rovnakú spoločnosť, ktorá je zodpovedná za Coinbase podporou, tam by mohlo byť nejaké čkanie sem a tam (

Súvisiace správy


Post Tacocoin

Binance recenzia: Je to legit Exchange výmeny?

Post Tacocoin

BitMEX Recenzia - Je to obchodná burza Legit Bitcoin Margin?

Post Tacocoin

Coinbase proti kruhu - skúšal obaja s 500 dolárov Tu je to, čo som našiel

Post Tacocoin

2017 najlepšie Bitcoin stolové peňaženky - 4 peňaženky recenzované (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot review - nezaujaté, 100% skutočné dáta

Post Tacocoin

Recenzia Coinomi - mobilná peňaženka pre viacnásobné kryptokystémy

Post Tacocoin

Najlepšie banské banské bazény (Top 5 recenzované)

Post Tacocoin

Bitbay preskúmaný: nákup Bitcoins v Poľsku

Post Tacocoin

Bitclub Network review a analýza

Post Tacocoin

Bitcoin kasína recenzie - 5 najlepších stránok pre hazardné hry Bitcoin

Post Tacocoin

Recenzia: Paxful proti miestnym Bitcoins

Post Tacocoin

Tu sú Winners for 2018 Najlepšie Bitcoin Hardvér Peňaženka