Najlepší Dash Mining Hardware - Antminer D3 recenzia | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Najlepší Dash Mining Hardware - Antminer D3 recenzia

Najlepší Dash Mining Hardware - Antminer D3 recenzia

Evan Duffield, tvorca Dash (predtým známy ako Darkcoin a XCoin než to) X11 proof-of-práca algoritmu statedthat Dash bol určený pre reprodukciu rozvoja ťažobné krivku Bitcoin je. Jeho kontroverzné 32% premine scamaside, výťažok Dash skutočne pokročila prostredníctvom známych fáz stanovených Bitcoin: banské CPU, GPU ťažobných a teraz ASIC banských.

Antminer D3 z Bitmainis aktuálne najefektívnejší ASIC baník pre Dash. D3 je prvý výrobný séria začala dodávať v polovici roka 2017 a rýchlo vypredané, pretože ponúkla veľkú výkonnostnú výhodu oproti konkurenčným ASIC a GPU baníkov.

Rovnako ako u Bitcoin a litecoin ASIC, Bitmain nebol prvý na trhu s Dash baník; že česť patrí k iBeLink DM384M, ktorý bol prepustený v 1Q16. Avšak, ako s Bitcoin a litecoin ASIC, Bitmain je produkt ponúka špičkovú elektrickú účinnosť. Duffield zámer zrkadlo ťažobný progresiu Bitcoin bol rozhodne splnený!

Na Antminer D3 je Hashrate porovnanie

D3 dosahuje impozantné hashrate z 15. GH / s, zatiaľ čo ale spotrebuje 1200W elektriny. Realizuje mieru účinnosti 1,6 J / MH. Toto kontrastuje veľmi priaznivo s iBeLink DM384M, ktorý produkuje len 384 MH / s. Aby sme to uviedli do súvislostí, D3 dostane takmer 40 krát hashrate len asi 1,7 násobok spotreby energie.

Pre spravodlivejšie porovnanie, zvažovať Baikal obrie A900 X11 ASIC. Obrie, bývalý vodca ťažobné pole X11, hash 900 MH / s iba 216W. Avšak, D3 dostáva viac ako 15-násobku tejto hashrate za menej ako šesťnásobok spotreby energie. A900 má však tú výhodu, že sú schopní ťažiť ďalších päť algoritmy navyše k Dash je X11.

A konečne, iBeLink najnovšia ponuka je DM11G, dosahuje 11 GH / s a ​​kreslí 810W. To znamená, že dostane 73% D3 je hashrate na 67,5% energie! Jediná nevýhoda je DM11G je strmá vopred náklady viac ako dvojnásobok D3 je. Ak ste schopní sa dostať jeden za lepšiu cenu, mali by ste rozhodne zvážiť to ako silný uchádzač o D3.

D3 a PSU Náklady

Bitmain predáva D3 za cca 2.700 $, po odpočítaní nákladov na dopravu a napájanie. Avšak, dávka septembra rýchlo vypredané, a ďalšie možné prepúšťanie budú k dispozícii v novembri za $ 1,450. Odporúča APW3 ++ moc Bitmain je supplyadds ďalších $. 105 Môžete však použiť ľubovoľný ATX PSU so správnym výkonom a konektory.

Dokonca aj na $ 2,700, D3 je jasnou jednotkou z hľadiska hodnoty. Jeho najbližší súper je DM11G, stojí neuveriteľných $ 6,000 za iBeLink. Baikal obrie nie je v súčasnej dobe k dispozícii okrem od predajcov a druhej strane, kde sa obvykle predáva za asi 2200 $. Avšak, lepší výkon D3 znamená, že bude platiť za seba oveľa skôr (za predpokladu, že ťažba Dash zostáva ziskový).

D3 váha a veľkosť

Aby ste vedeli, čo môžete očakávať, pokiaľ ide o poplatky za dopravu, D3 váži 5,5 kg, a PSU váži 3 kg. D3 meria 320 x 130 x 190 mm. Jeho nízka hmotnosť a malé rozmery obstojí aj v porovnaní s inými X11 baníkov; DM11G, napríklad váži 21 kg a meria 490 x 350 x 180 mm.

X11 Ťažobné Úvahy

USD cena Dash bolo v poslednej dobe rastie, čo zaisťuje, že mince zostane ziskové bane. Avšak Bitcoin nedávne zvýšenie cien výrazne prekonala Dash je:

Dash sa darí v amerických dolároch, ale jeho výkon je nevalný keď je ich cena v bitcoins.

Podľa Coinwarz.com to bolo 128% výhodnejšie ťažiť Dash, než tomu bolo ťažiť Bitcoin v auguste 2017. Avšak, to bolo len polovica dvojtýždňovej priemer 227%. Tento klesajúci ziskovosť je spôsobené dvoma faktormi:

1) Bitcoin je vyššie zhodnotenie:

Z viac ako tisíc altcoins, 15. Miesto je čertovsky dobrý.

2) rýchlo rastúca miera obtiažnosti Dash ako vysoko výkonné ASIC sa rozšíri:

Bitinfocharts.comshows Dash ťažkosti stúpli, pretože X11 ASIC boli k dispozícii na začiatku roka 2016.

Je D3 ziskové?

Ak chcete získať predstavu o vašich potenciálnych výnosov z D3, ťažba CoinWarz Dash calculatoris užitočné. Majte na pamäti, však, že problém je takmer isté, že aj naďalej rastie, a cena Dash môže tiež klesať. Avšak, na základe pevnej ceny a obtiažnosti, ziskovosť obraz je nasledujúci:

Podľa kalkulátora, s približnou USA priemernej cene elektriny $ 0.10 / kWh, D3 môže platiť pre seba za menej ako tri týždne! (Poznámka: To platilo pre čase písania tohto príspevku, prosím skontrolujte aktualizované štatistiky na webových stránkach Coinwarz je.).

To je neuveriteľne rýchlo posledný baníci Bitcoin od Bitmain môže trvať rok alebo aj dlhšie. Predpokladané ročné zisky vo výške takmer 50 tisíc $ sú pravdepodobne veľmi nereálne. Avšak D3 sa zdá byť dobrou investíciou na papieri.

Ako nakupovať D3

Rovnako ako akýkoľvek iný baník z Bitmain, The Antminer D3 predáva v dávkach. Každých pár mesiacov, nová várka vyjde. Je to stojí za to pozrieť sa na Bitmain je D3page vidieť pri ďalšom šarže bude loď. Tiež Bitmain je Twitter profilehas užitočné informácie o nastávajúcich vydaniach.

Všimnite si, že D3 je k dispozícii aj z druhej ruky alebo cez predobjednávku od rôznych predajcov. Zatiaľ čo niektoré vyhradenej ASIC dodávatelia môžu ponúknuť reálne ponuky, väčšina predajcov na eBay alebo Amazon účtovať prirážku k získaniu tejto "peniaze tlače stroj" s ohľadom na budúci dávky.

Predobjednávky s Bitmain je pravdepodobne najbezpečnejší spôsob, ako kúpiť D3. Zatiaľ čo miestne predajcovia budú rýchlejšie dodávať vám to a umožňujú vyhnúť sa dovozného cla, mali by ste si byť vedomí toho, že mnoho podvod predajcov existujú a môžu využiť dopytu po nových banských zariadení. Ak si kúpite cez predajcu, aby ste zistili, či sú seriózne ako prvý. Osobne sme sa spálil taký scammer na Amazonu rovnako.

Náklady na dopravu a časy z Číny musí byť tiež zohľadnené. Určité predajcovia sľubujú rýchle dodacie lehoty a lacnú dopravu v Spojených štátoch (a v niektorých iných regiónoch). Long lodné meškanie jesť do očakávaných ziskov; ako iní dostávajú D3S a začnú Banské obtiažnosť preto stúpa. Všimnite si, že na rozdiel od dvojtýždňovom oneskorením Bitcoin je, obtiažnosť Dash je retargets zhruba každé dve minúty a štyridsať sekúnd alebo s každým novým blokom nájdené.

Zrátané a podčiarknuté: Je Antminer D3 Worth It?

Hoci ostatní výrobcovia pracujú na nových Dash ASIC, hneď teraz Antminer D3is najlepšie dostupné X11 baník. Vaše možnosti sú sledovať a čakať na lepšie baník alebo kúpu D3 čo najskôr.

Súvisiace správy


Post Tacocoin

BTCJam recenzované - Moje osobné skúsenosti a Reddit užívateľské recenzie

Post Tacocoin

Od TREZOR po LastPASS: Najlepšie heslo manažérov 2017 recenzie

Post Tacocoin

December Analýza ICO - prehľad NAGA

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot review - nezaujaté, 100% skutočné dáta

Post Tacocoin

Tu sú Winners for 2018 Najlepšie Bitcoin Hardvér Peňaženka

Post Tacocoin

Bitcoin Miner Recenzia: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - stojí to za to?

Post Tacocoin

Recenzia Coinomi - mobilná peňaženka pre viacnásobné kryptokystémy

Post Tacocoin

Revízia GreenAddress.it

Post Tacocoin

HitBTC recenzované: Je to ďalšia veľká burza?

Post Tacocoin

Revízia systému Bitconnect: Je to legitímne?

Post Tacocoin

Elektronová peňaženka recenzovaná: osobné a reddit recenzie

Post Tacocoin

Coinbase proti Btc-e proti BitStamp - Kde by ste si mali kúpiť Bitcoins?