Web Mining - speňažte svoje webové stránky prostredníctvom prehliadačov používateľa | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Web Mining - speňažte svoje webové stránky prostredníctvom prehliadačov používateľa

Web Mining - speňažte svoje webové stránky prostredníctvom prehliadačov používateľa

Coinhiveis Monera (XMR) baník, ktorý beží na webových prehliadačov používateľov, keď ste na návšteve určité stránky (nebojte sa, nebudeme zamestnávať to na 99Bitcoins). V poslednej dobe, The Pirate Bayand CBS Showtime boli zatknutý pre beh Coinhive v prehliadačoch návštevníkov bez ich vedomia či súhlasu.

Než sa dostaneme do diskusie o tom, ako používať Coinhive speňažiť svoj obsah, poďme najprv diskutovať, prečo majitelia webových stránok by mohol chcieť použiť namiesto pokúsil-a-pravdivý metódy on-line generovanie príjmov: reklamy.

The Rise of blokovanie reklamného obsahu

Softvér, ktorý blokuje on-line reklamy, je obvykle označovaná ako blokovanie reklám, sa rýchlo stáva štandardom. Podľa PageFair, spoločnosť zaoberajúca sa analýzou a zmiernenie tohto trendu, zhruba 615 miliónov zariadení boli pomocou reklamy blokátory na konci roka 2016. Celkový počet užívateľov internetu v polovici roka 2016 bolo odhadované 3,4 miliardy. To znamená, že asi 20% užívateľov upotrebia ad blokátory.

Pretože väčšina reklamných blokátory sú zadarmo a ľahko sa inštaluje, nie sú tam žiadne bezprostredné tienisté stránky-a veľa upsides-pre svojich užívateľov. Najpopulárnejší reklamné blokátory zahŕňajú Adblock Plus, Adblock a-moje osobné odporúčania-uBlock pôvodu. Pôvod obsahuje filter pre Coinhive popierať Webové stránky voľný prístup do ťažobných výkonu vášho CPU.

Vzhľadom k tomu, súčasný obchodný model na internete je do značnej miery založený na reklamy, reklamy blokátory a patrný klesajúci vplyv pravidelného online reklamy núti inzerentov prispôsobiť, alebo ísť na mizine.

Kryptomena ako riešenie

Vzhľadom k tomu, kryptomena je "internet peniaze," to bude pravdepodobne ukáže byť lepší spôsob, ako speňažiť internet.

Statočný Browseris jeden pokus o riešenie. Statočný automaticky blokuje reklamy, alebo aspoň nahradí ich s reklamami na ochranu súkromia rešpektovať. Brave umožňuje užívateľom získať malé množstvo Bitcoin ak sa prihlásite na sledovanie týchto "dobré reklamy." Statočný tiež umožňuje užívateľom fond sa zúčastňuje webové stránky pomocou automatického prideľovania Bitcoin dary založené na množstvo času, ktorý strávia na jednotlivých stránkach. Statočný sa zlepšuje rýchlo a bude snáď čoskoro začleniť Lightning Network mikroplatby.

Coinhivepresents priamejší prístup ku speňaženie obsahu. Integrácia Coinhive skriptu do webových stránok dostane CPU návštevníkov družstevných ťažiť Monera. Všetky výnosy sú rozdelené medzi zvolenú adresu webu Monera a Coinhive tvorcov, ktorí dostanú 30%. Jedná sa o pomerne veľký rez, ale open-source verzia známy ako Harvest, ktorá umožní prevádzkovateľom stránok zachovať všetky výnosy z ťažby, je pravdepodobné, že čoskoro.

V závislosti od počtu návštevníkov web prijíma a časom títo návštevníci strávia na webe (a XMR cenou a banské obtiažnosti), zisky z Coinhive môžu umožniť web vzdať sa ďalšie možnosti speňaženia ako sú napríklad reklamy, paywalls, dary a odberov,

Coinhive web ťažobné režimy:

web ťažobné funkcie Coinhive nasledujúcim spôsobom:

1) Ako "Captcha" proof-of-práca, ktorá vykonáva nastavený počet hash alebo ako kontinuálny proces. Na rozdiel od obvyklého captcha Tento režim je schopný rozlíšiť ľudí od roboty. Avšak, to je účinný pri akciách obmedzujúce rýchlosť, a to predstavuje veľkú DDoS alebo spam protiopatrenia. Za predpokladu, že náklady na ťažbu je vyššia ako odmena za spam, budú roboti nemajú žiadnu ekonomickú motiváciu k cieľovej webovej stránky.

2) Ako automatické presmerovanie proof-of-práca shortlink pomocou cnhv.co prefix. Počet požadovaných hash bude určovať mieru oneskorenia pred shortlink presmerovanie, aj keď časová hodnota sa bude meniť v závislosti na výkon procesora užívateľov.

Shortlinks sú obzvlášť užitočné pre zdieľanie odkazov na sociálnych médiách, zvlášť na Twitteri vďaka svojmu obmedzenému charakteru priestoru. Tu je príklad, ktorý presmeruje vstup Wikipédie pre Monera: https://cnhv.co/6bk.

Tip: Nová Coinlinksite umožňuje komukoľvek získať XMR vytvorením a zdieľanie Coinhive shortlink.

Coinhive Flexibilné kód umožňuje takmer neobmedzenú kreativitu, pokiaľ ide o realizáciu.

Web mining pomocou užívateľských prehliadačov

Kontinuálne ťažba, alebo web mining, je zďaleka najziskovejšie prístupu. Ak web je schopný udržať dobu početným baníkov, môže očakávať, že zarobiť slušné množstvo XMR. Približne 0,3 XMR, alebo $ 30 za mesiac, sa odhaduje na 10 až 20 stálych baníkov.

Všimnite si, že úroveň využitia CPU je možné prispôsobiť. Využitie CPU by mala byť nastavená na rozumnej úrovni, alebo to bude výrazne spomalí zariadení používateľov, a prinútiť ich, aby opustiť stránky.

Coinhive web mining by mal byť tiež oznámená návštevníkov webu, aby sa zabránilo odpor alebo malwaru obvinenia. V ideálnom prípade, web mining by mal byť postup opt-in. Užívateľov notebookov môže byť obzvlášť zhoršujú webu, ktorý tajne odvádza energiu batérie pomocou dolovania. Konfigurácia baník, aby zastavil na slabej batérie mohol vyhnúť veľa PR obtiažnosti.

Open-source plug-in je k dispozícii aj pre Coinhive v WordPress. To môže byť configuredto automaticky spustí a beží bez akýchkoľvek widget viditeľné.

Tip: Tento utilityallows hash sadzby, ktorá bude určená v reálnom čase založené na využitie procesora a počet závitov. Na účely testovania, sledovať systémové zdroje, usagewhile táto aplikácia beží na stanovenie optimálnej úrovne využitia, aspoň pre túto konkrétny systém.

Prečo Mine Monera?

Ak ste zvedaví, prečo je tu nič podobné pre Bitcoin, to všetko príde až na ASIC-rezistentné algoritmus Monera to, CryptoNight. Tento algoritmus zaisťuje, že na rozdiel od Bitcoin a väčšiny ostatných cryptocurrencies, Monera môže byť vyťažených viac či menej výhodne o priemernej ploche alebo notebooku CPU. Kým mobilné zariadenie môže tiež vyťažiť Monera (a spustiť Coinhive), budú produkovať veľmi nízke ceny hash.

Ak máte záujem o priamo ťažby Monera byť vedomí, že Coinhive je 30% zníženie a neúčinnosť JavaScript CPU ťažby (65% pravidelných CPU baník) z neho robí nerentabilné možnosť robiť. Ťažba GPU na renomovanej Monera bazén (vyhnúť Minergate) bude vsietil oveľa lepšie výsledky.

Výhody Coinhive

  • Je to jednoduché implementovať a konfigurovať na väčšine miest.
  • Itrespects súkromia užívateľa a umožňuje serverom sa zbaviť reklám merače a podobne.
  • Je úplne nenápadné a nerušia s návrhom alebo užívateľské skúsenosti z webu v žiadnom prípade.
  • Itachieves najlepšie výsledky pri spustení po dlhú dobu, incentivizing miest produkovať vysoko kvalitný a zaujímavý obsah skôr než model clickbait podnecovať reklamami.
  • Je celkom transparentné; porovnať výsledky ťažby pri bazéne, aby svoje dáta na overenie výsledkov.
  • Bude slúžiť na zavedenie nových užívateľov do kryptomena.

Nevýhody webové dolovania

  • Už blokovaná mnohých aktualizovaných reklamných blokátory (a všetkých blokátorov JavaScript) a niektoré antivírusové programy aj to vlajka. Majitelia stránok budú musieť požiadať, aby niektorí používatelia manuálne povoliť webový ťažbu v prípadoch, keď je to požadované pre prístup k obsahu.
  • Ak nie je miesto je populárny a teší vysokej miery retencie, je nepravdepodobné, že zarobiť veľa príjmy z webovej ťažby.
  • Ak tomu tak nie je správne nakonfigurovaný pre staršie CPU a mobilných zariadení, web mining môže spomaliť zariadení užívateľov.
  • Je tu veľký potenciál pre zneužitie malware vývojárov a bezohľadnými prevádzkovateľovi.

Použili ste webový baníka na webových stránkach alebo sa stretol s jedným ako návštevník webu? Boli by sme radi počuť o tom v komentáre časti nižšie.

Súvisiace správy


Post Tacocoin

Najlepšie banské banské bazény (Top 5 recenzované)

Post Tacocoin

EToro Cryptofund recenzia: Investovanie do Bitcoin, Ethereum a ďalšie

Post Tacocoin

Najlepšia peňaženka Ethereum (Aktualizácia 2018) - 5 možností preskúmaných

Post Tacocoin

Baníctvo proti nákupu Bitcoins - Kde sa dostane 10 000 dolárov?

Post Tacocoin

Ledger Wallet prehodnotené 80 používateľmi Reddit (bez propagačného kódu)

Post Tacocoin

BitMEX Recenzia - Je to obchodná burza Legit Bitcoin Margin?

Post Tacocoin

Môj nový najlepší Bitcoin a altcoin Peňaženka - Exodus Peňaženka recenziu

Post Tacocoin

Hľadáte alternatívu Bitcoin? Tu je 6 mincí na zváženie

Post Tacocoin

Bitbay preskúmaný: nákup Bitcoins v Poľsku

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining review - Nie je to tak ziskové, ako by si myslel

Post Tacocoin

Bitcoin kasína recenzie - 5 najlepších stránok pre hazardné hry Bitcoin

Post Tacocoin

Najlepšie služby služby Bitcoin Escrow