Najlepšie ťažobné Litecoin hardware - Antminer L3 Scrypt Miner recenziu | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Najlepšie ťažobné Litecoin hardware - Antminer L3 Scrypt Miner recenziu

Najlepšie ťažobné Litecoin hardware - Antminer L3 Scrypt Miner recenziu

Bitmain sú (ne) slávny v Bitcoin svete, a to nielen pre výrobu najrýchlejšiu dostupnú ASIC baníkov, ale ich AsicBoostand Antbleedscandals. S výkonným L3 Scrypt baník, Bitmain rozšírili do ťažby litecoin. Opäť, ich výrobky dodávať najväčšiu hash pre svoje peniaze... Ale ako L3 bola rýchlo vypredaná na Bitmain obchode, mali by ste sa pokúsiť kúpiť inde, alebo zvoliť miesto pre Bitmain je vylepšený model, L3 +?


Vzácny L3, ktoré sa predávajú na eBay. Poznámka design single-ventilátora a exponované dosky. Váži 2,5 kg.

Oba typy L3 používajú rovnaké BM1485 žetóny; Iba ich počet sa líšia. Antminer L3 + je v podstate L3 s dvojnásobnou transformačný rýchlosti a dvojnásobku príkonu. Avšak, rozhodovanie o správnom modeli a nákup z pravej predajca je stále celkom ťažké rozhodnutie!

Ak máte záujem o vážne dolovania Scrypt, toto hodnotenie má za cieľ poskytnúť vám dostatok informácií, aby dosiahli rozhodnutie medzi rôznymi L3 (+) možností.


Dual-fan L3 + vyzerá naozaj podobné ťažobný SHA256 S9, ale je cca 1 kg ťažšie.

5 Dôležité veci, ktoré by ste mali vedieť pred Voľba L3

Antminer L3 má konkurenčný Hashrate

L3 je hashrate je impozantný 255 MH / s. Táto frekvencia je prekonaný v ~ 504 MH / s na L3 + a ~ 280 MH / s na A4 Dominator od Innosilicon.

Raw hashrate nehovorí celý príbeh však. Či už sa k L3 a L3 +, budete mať veľkú účinnosť oproti iným baníkov, ako je A4, KNC Titan alebo zostávajúcich GPU baníkov. Ako výsledok, mali by ste vyvinúť značné zisky - aspoň do L3 modely sa široko distribuované... Samozrejme, že ziskovosť závisí aj na získanie L3 za dobrú cenu!

Podľa ťažobné kalkulátora pri súčasnej cene a náročnosti litecoin je aj za predpokladu, že sa základná 10c za kWh pre náklady na elektrickú energiu, L3 bude produkovať: 3.5 LTC, v hodnote $ 165, za týždeň!

V roku L3 mohol robiť toľko ako 183 LTC, alebo $ 8641 - aj keď je nepravdepodobné, že dosiahnutie také výnosy, ako litecoin je obtiažnosť bude určite stúpať viac týchto produktov hit na trhu.

Antminer L3 Spotrebováva malý príkon

Práca z vyššie uvedených výpočtov Antminer L3'smodest 400W príkon by mal predstavovať iba 10% svojich príjmov - $ 16.80 viac ako týždeň a 876 dolárov za rok.

Ak porovnáme L3 na A4 Dominator, je jasné, že L3 je takmer dvakrát účinnejší. Kým A4 horí okolo ~ 1000W dosiahnuť 280MH / ov, L3 podarí získať takmer rovnaký hashrate len z ~ 400W. V priebehu času sa L3 má vyššiu účinnosť (1,6 J / MH) majú za následok čoraz väčší zisk diferenciálu.

Podľa litecoin tvorca, Charlie Lee, L3 je 2,5x násobok rovnako efektívna ako A4:

L3 + spotrebuje asi 800 W, aby ~ 500 MH / s; dvojnásobný výkon na dvojnásobok hashrate. To znamená, že z hľadiska čistej účinnosti, je tu veľmi málo vybrať medzi L3 a L3 +.

Poznámka: L3 robí notcome s PSU. Je odporúčané použiť dobrý, elektricky účinný napájací zdroj (PSU) pre spustenie L3. Napájací zdroj musí mať aj päť 6-pinové konektory a mal by mať dostatok voľnej kapacity; Medzi 600W až 750W je odporúčané. Účinnosť závisí aj na výkone napájacieho zdroja.

Antminer L3S sú Light

S hmotnosťou 2,5 kg (alebo 3 kg vrátane jeho obalu), L3 je omnoho ľahší ako A4 Dominator, ktorý váži pádny 9,2 kg. L3 + je tiež pomerne robustný, s hmotnosťou 6,5 kg (obal súčasťou).

L3 určite vyhrá tu, rovnako ako jeho ľahká konštrukcia udržuje náklady na dopravu nadol a tiež umožňuje bezpečnejšie stohovanie / regálu viac baníkov.

Antminer L3S sú relatívne pokojné

L3 dizajn jedno ventilátor vytvára minimálne 60 dB, zatiaľ čo Dvojité dmýchací L3 + vysiela od 75 dB až 95 dB v závislosti na teplote okolia.

L3 nestačí šeptavý bežať vo vašej spálni, ale to by nemalo držať susedov nahor jeden.

Antminer L3 je veľmi kompaktný

L3 má rozmery sú skromné ​​23 cm o 13,5 cm x 16 cm. To je porovnateľná s mierne väčšia A4 Dominator, ktorý je 28 cm od 26 cm na 13 cm. L3 + je najväčší zďaleka s rozmermi 35 cm x 13 cm x 19 cm.

Antminer L3sare riedka a preto často nákladné

Pre tých, ktorí nemali predobjednať Antminer L3from Bitmain v predohre k jeho počiatočným vydanie, je teraz k dispozícii len na sekundárnych trhoch, ako je eBay, Amazon, aliexpress alebo vyhradenej distribútorskej miest krypto banských.

Niektoré ponuky, najmä z internetových trhoch bude úplne odlúpnuť vám na cene, nabíjanie výrazne vyššia o L3 Bitmain svojej pôvodnej ceny. Zvlášť v prípade, vrátane z novej, neznámej krypto baník mieste, uistite sa, že len od renomovaného dodávateľa Niekoľko podvod stránky zriadili v minulosti, sľubný - ale nikdy prináša - Scrypt ASIC.

Ako ďalšie várky L3 + kuchynských odpadov predávať za necelých $ 2000 by to nemalo zmysel platiť oveľa viac ako $ 1000 za L3, vzhľadom k ich relatívna sila. Avšak, ako L3 môže byť odložené a bude pravdepodobne trvať týždne na lodi, to by mohlo mať zmysel platiť tak vysoké ako $ 1500... To platí najmä, ak ste istí, rýchle dodanie a môžete získať záruku porovnateľnú s Bitmain jeho pôvodných 180 dní (to bude platiť aj pre nadchádzajúce L3 + jednotiek).

Pokiaľ ide o pre-objednanie L3 +, malo by to byť pomerne bezpečné. Kým krypto banské kovové predobjednávky sú notoricky riskantné, Bitmain vždy zdvihla svoju časť dohody tak ďaleko.

Bežať čísla a zhodnotiť riziká predtým, ako prijme rozhodnutie o kúpe!

Je Antminer L3 stojí za investíciu?

Antminer L3is veľmi solídne všestranný umelec, s niektorými určitými veľkosť, hmotnosť a hluku výhod oproti L3 +. Pokiaľ ide o účinnosť, je takmer identický s L3 +. Vzhľadom k tomu, starnutie Dominator A4 je prekonaný na väčšine frontoch, bude vaša voľba z ASIC Scrypt baník zostúpi buď L3 a L3 +. Cena a dostupnosť budú pravdepodobne najlepší determinanty.

Súvisiace správy


Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 recenzia - Nie je isté, že stojí za to peniaze

Post Tacocoin

Recenzia služby Bitcoin Trader - je možná 20% mesačná návratnosť investícií?

Post Tacocoin

KeepKey proti TREZOR - recenzie Bitcoin Wallet Hardware

Post Tacocoin

Najlepšie banské banské bazény (Top 5 recenzované)

Post Tacocoin

GDAX review - Rozšírená výmena Coinbase, ako je to dobré?

Post Tacocoin

Web Mining - speňažte svoje webové stránky prostredníctvom prehliadačov používateľa

Post Tacocoin

Binance recenzia: Je to legit Exchange výmeny?

Post Tacocoin

Moja investícia BTCJam práve prešla

Post Tacocoin

Najlepšie Bitcoin peňaženky na rok 2017 pre vaše mobilné zariadenie Android

Post Tacocoin

Elektronová peňaženka recenzovaná: osobné a reddit recenzie

Post Tacocoin

Antminer S9 recenziu - 6 vecí, ktoré potrebujete vedieť Pred zakúpením

Post Tacocoin

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenzie