Antminer S9 recenziu - 6 vecí, ktoré potrebujete vedieť Pred zakúpením | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Antminer S9 recenziu - 6 vecí, ktoré potrebujete vedieť Pred zakúpením

Antminer S9 recenziu - 6 vecí, ktoré potrebujete vedieť Pred zakúpením

So stále rastúcou obtiažnosti moja Bitcoins je stále ťažšie a ťažšie, aby skutočne zarobiť ako Bitcoin baník. Bol predstavený však nie je to tak dávno najsilnejší a efektívne baník k dnešnému dňu - The Antminer S9.

Antminer S9 sa zdá byť iba Bitcoin baník stále schopný vytvoriť niečo pozitívne ROI v dnešnom prostredí. Mnoho klientov chváli produkt, zatiaľ čo iní majú svoje pochybnosti. Tak som sa rozhodol zhrnúť všetky klady a zápory v jednom jednoduchom preskúmanie - tu je pred vami...

6 vecí, ktoré by ste mali vedieť, než kúpe Antminer S9

1. Antminer S9 najsilnejší baník dostupných na trhu

Antminer S9 má hash rýchlosť 12.93TH / S - + 7% (a nie 14 TH / s tak, ako výrobca niekedy), čo znamená, že môže vytvárať okolo 0,5 Bitcoins každý mesiac. To je samozrejme iba príjmy a neberie do úvahy elektrinu, výťažok bazénovej poplatky, alebo hardvérové ​​náklady. Bežal som počty proti 3 rôzne ťažby Bitcoin calculatorsand všetci ukazujú rovnaký výsledok. Okolo 330 $ mesačne čistého výnosu (pri dnešnom kurze to sa rovná asi 0,5 BTC).

Antminer S9 je tiež najúčinnejší baník na trhu. To znamená, že plytvá najmenšie množstvo energie, než všetkých ostatných baníkov vonku. Ak pridáte do úvahy cenu elektriny rovnako budete vytvárať o niečo menej, než je - okolo 0.33BTC.

2. Antminer S9 je najdrahší baník na trhu

Cena Antmier S9 značne líšia. Na mieste je Bitmain si môžete kúpiť za $ 2400. Na Amazonu nájdete ju za pouhých $ 2700 a na eBayyou ho môžete získať len za $ 2000 (ďalej tak, že je to pravdepodobne najlepšie miesto k pohľadu).

Jedná sa o najdrahšie baník na súčasnom trhu, pretože jeho vynikajúce ťažobné schopnosti. S cieľom prelomiť dokonca s investíciou budete musieť ťažiť asi 10 mesiacov s prihliadnutím na priemernej cene elektriny $ 0,1 / KW. 10 mesiacov je dlhá doba v Bitcoin vesmíre a môže veľa zmeniť - ťažba problém môže stúpať, kurz bude kolísať a všetky z nich je ťažké predvídať, ako dlho to bude trvať skutočne porušiť ani v tejto investície.

3. Treba ďalšie PSU spustiť Antminer S9

Antminer S9 nemôže byť len zapojený do steny, potrebuje PSU (napájací zdroj). Takže vždy, keď si kúpite Antminer majte na pamäti, že budete musieť stráviť a ďalších 150 $ na zdroje. Bitmain (Antminer výrobcom) odporúča používať APW3-12-1600-B2, ktoré možno nájsť na ich internetových stránkach, na Amazonu alebo na eBay rôznych cenových bodov rovnako.

Tu je návod, ako nastaviť baníka s napájania (všimnite si, ako hlasno baník dostane potom, čo ho ovládať):

Ak vlastníte PSU starého Bitcoin baník by ste mali byť schopní používať, že rovnako. Napríklad EVGA Supernova 1300 Watt GPU PSU by mal tiež pracovať s týmto baník. Avšak, ak nemáte už vlastní kompatibilný PSU to bude asi najlepšie len kúpiť APW3-12-1600-B2 a pridať ju do pôvodných investičných nákladov. To asi nebude stáť oveľa viac, než akýkoľvek iný starý PSU môžete nájsť.

4. Možno budete chcieť, aby zvážila dostať veľa S7S namiesto jedného Antminer S9

Vidieť, ako väčšina ľudí bude pravdepodobne ponáhľať kúpiť nový Antminer S9, možno budete chcieť, aby zvážila dostať starší model (Antminer S7) za zvýhodnenú cenu v dôsledku nižšieho dopytu. Antminer S7 má asi 33% z hash sile S9 (beží na 4,73 TH / s), ale ak si kúpite 3 tie použité bude pravdepodobne lacnejšie. Tu je to, čo mal jeden skúsený baník povedať o Antminer S9:

Moje celkové hodnotenie je 3.5, pretože tieto nemajú si zaslúžia 4. Jedná sa o skvelé baníci, ktoré môžu nahradiť asi 3 S7S. Avšak, baník dostane príliš horúca cez S7S. Môžem ľahko spúšťať svoje 5 S7S v mojej garáži na Floride na 55% (čo musím, pretože vyššie a robia hlasný hluk ržání), pričom tieto sú udržiavané na 100% a stále príliš horúce. Môžem ľahko udržať tieto údaje na 100% bez ržání problematike hluku a sú tichšie ako S7. Ak chcete použiť s9s potom budú musieť byť v oveľa lepšej kontrolovanom prostredí (ktoré budem musieť prísť s), ak chcete, aby to trvá dlhšie.

Ak sa ísť touto cestou aj keď je dôležité, aby prepočítala ziskovosti ako Antminer S7 je menej energeticky úsporný než S9. Tu je kompletný porovnaní ťažobné hardvéru Bitcoin k dispozícii.

5. Nie všetky s9s Antminer sú si rovné

Bitmain prináša svoje Bitcoin baníkov v dávkach. Každá šarža je iný ako ostatní a tiež má iný hash rýchlosť. Takže je to veľmi pravdepodobné, že nájdete sami kúpu Antminer S9, ktorá má hash rýchlosť iba 11,85 TH / s, a nie 12,93 th / ov. To je dôvod, prečo je dôležité poznať špecifikácia presné baníka, ktoré hľadáte do pred nákupom to vy.

Napríklad súčasná dávka Antminer s9s k dispozícii od Bitmain len 11.85TH / s, silnejšie modely sú vypredané. Avšak, na eBayyou môže ešte nájsť ľudí predávajú staršie výkonnejší model. Majte na pamäti, že modely používané 11.85TH / s sú aj ceny nižšie ako ich väčší brat, takže to nie je ako ty dostať ošizené alebo niečo kúpi ten model.

Zrátané a podčiarknuté - uistite sa, že poznať presné špecifikácie baníka kupujete. Týmto spôsobom budete vedieť, vypočítať presnú návratnosť investícií, a keď budete rentability.

6. Získate 90 dennú záruku na baníka (ak je kúpil od Bitmain)

Bitmain dodávať svojim zákazníkom 90-dňovej záruka, však, že záruka je dodávaný s obmedzeniami. Napríklad, záruka neplatí, ak ste pretaktovať baníka (bežiaci to pri vyššej rýchlosti, ako bol navrhnutý na spustenie). Tiež, ak používate nevhodné napájanie alebo generovať škôd na životnom prostredí k svojmu baník nebudete mať nárok na záruky (napr úderu blesku, korózie v dôsledku vlhkého prostredia). Niektoré eBay predajca bude tiež dodať vám so zárukou, aby sa ubezpečil, si môžete prečítať podrobnosti o každom výpis opatrní.

Zrátané a podčiarknuté - je Antminer S9 stojí za to?

Pokiaľ máte záujem dostať sa do ťažby Bitcoin potom Antminer S9 je pravdepodobne jediným logickým riešením. Avšak odpoveď na otázku "je Antminer S9 to stojí za to?" je úplne osobné. Záleží na mnohých faktoroch, ako sú:

  • Koľko peňazí máte k dispozícii minúť za ťažbu Bitcoin
  • Kde žijete (tj náklady na elektrinu, náklady na chladenie)
  • Koľko si myslíte, že hodnota Bitcoin bude v budúcnosti zvyšovať

Tiež tam je vždy otázka obtiažnosti a koľko času bude prechádzať, kým Antminer S9 zastaraný (zvyčajne sa to stane počas 8-12 mesiacov). Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa Antminer môžete vždy požiadať o pomoc ďalších Bitcoiners na oficiálnych závitu na Bitcointalk. Šťastné ťažba!

Kliknite tu pre najlepšie ponuky na Antminer S9

Súvisiace správy


Post Tacocoin

Indacoin recenzia - Je to Legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

CryptoSteel recenzia (Spálil to, prebehol cez to a rozbil to na zem)

Post Tacocoin

Najlepšie Bitcoin Peňaženky pre iOS (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

BTCJam recenzované - Moje osobné skúsenosti a Reddit užívateľské recenzie

Post Tacocoin

EToro Cryptofund recenzia: Investovanie do Bitcoin, Ethereum a ďalšie

Post Tacocoin

Preskúmanie mince: 6 Kontroverzný problém, ktorý si musíte byť vedomý

Post Tacocoin

Virwox recenzia: Je to legit alebo podvod?

Post Tacocoin

Kraken recenzia - Je táto verzia Bitcoin Exchange spoľahlivá?

Post Tacocoin

Coinbase zneužíva svojich účastníkov programu sprostredkovania?

Post Tacocoin

HitBTC recenzované: Je to ďalšia veľká burza?

Post Tacocoin

BitMEX Recenzia - Je to obchodná burza Legit Bitcoin Margin?

Post Tacocoin

Gemini Bitcoin Exchange prehľad