Antrouter R1 recenzia - Antminer Wireless Miner | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Antrouter R1 recenzia - Antminer Wireless Miner

Antrouter R1 recenzia - Antminer Wireless Miner

Jedným zo zaujímavých zariadenie vyrobené Bitmain (vedúci Bitcoin banské hardwaresupplier dnes) je Antrouter R1. Výrobok má 2 hlavné funkcie:

  1. Je to len vaše každodenné Internet router - odbočka pripojením na internet do bezdrôtového prístupu.
  2. Je to Bitcoin baník, ktorý vám umožní súťažiť o šancu banských Bitcoins.

Zariadenie možno použiť aj ako nabíjačka vysokorýchlostné USB - Pomocou kábla USB, pripojenie mobilného zariadenia k R1 ho nabíjať. Android telefóny iPhone a tablety sú podporované.

Ale pred vami vysádzať $ 39 až Bitmain (lodná doprava nie je súčasťou balenia) a začať ťažobné Bitcoins, je dôležité pochopiť, ako štíhle sú vaše šance na vlastne banské Bitcoins s Antrouter. Poďme začať s technickými špecifikáciami:

Predný panel Pripojenie ethernet kábla a prihláste sa do systému riadenia.
Bitcoin Mining Mode AntPool Solo Mode (Forced)

Ako môžete vidieť Antrouter má hash rýchlosť 5.5GH / s. Len pre porovnanie, najúčinnejším dnes baník, ktorý bude pravdepodobne zvratu počas 12 mesiacov sa Antminer S9, má hash rýchlosť 14 TH / s. To je viac ako 2500 krát väčšia ako Antrouter R1.

Navyše, keď ste ťažby s Antrouter robíte, čo sa nazýva "Solo Mining" - to znamená, že nie ste spájajúcej kaluž baníka a dostať odmenu za svoj podiel práce. Keby to tak bolo v prípade by ste, aby okolo 10 centov za každý mesiac, pretože tie neprispievajú, že veľa (počítané prostredníctvom nášho Bitcoin ťažobné Calc).

Namiesto toho sa snaží ťažiť na vlastnú päsť, pokúšať sa riešiť ultra zložitý matematický problém s veľmi slabým počítača. Je tu malá šanca, že budete riadiť, ako to urobiť a získajte odmenu 12,5 Bitcoins, ale to je ešte menšia ako šanca na výhru v lotérii.

Z vyššie uvedených dôvodov, napriek tomu sa domnievam, že koncept je lákavá. Myslím, že to nestojí moc ku kúpe tohto zariadenia, stále má svoje vlastné základné funkcie ako router, a len si predstavte, aký príbeh budete mať, ak ste skutočne podarí banských Bitcoins s ňou čírou náhodou.

Nastavenie Antrouter R1 trvá trochu konfiguráciu na prvýkrát. Avšak táto príručka je celkom thouroughand sa dostanete cez to ľahko. Antrouter R1 nie je nový produkt, bol prvýkrát uvedený na trh na konci roka 2015 (pozri pôvodné Bitcointalk vlákno tu). Pri prechádzaní užívateľských recenzií som zistil, že dve hlavné sťažnosti užívatelia mali sú:

  • Náklady na dopravu, aby tento výrobok oveľa drahšie ako stanovenú cenu. Keď boli oslovení, Bitmain uviedla, že majú nový spôsob dopravy (4px), ktorá znižuje náklady na dopravu o viac ako 70%, do niektorých krajín, v porovnaní s bežným expresných prepravných služieb. Antrouter R1 sa tiež predáva na newegg.com za cenu $ 49 Aj dopraviť to z USA. Táto cena je len $ 10 vyššia ako cena na webovej stránke, ktorá nezahŕňa medzinárodné prepravné náklady.
  • Niektorí používatelia, ktorí si kúpili produkt na Amazon tvrdenie, dostali chybný výrobok. Avšak väčšina recenzií je pozitívny.

Verdikt - je Antrouter R1 stojí za vaše peniaze?

Ak hľadáte dostať svoje peniaze to stojí za to držať ďalej od tohto zariadenia. To bude len drahšie ako jednoduchý sieťový smerovač a je pravdepodobné, že sa nikdy v žiadnom zisku prinesie. Avšak, ak máte pocit šťastia a chcete si kúpiť lacnú celoživotné lotériovej tiket na ťažobné tomboly Bitcoin sa to zdá ako dobré riešenie. Osobne si myslím, že myšlienka je celkom v pohode, aj keď to nemusí skončiť ťažbu nejaké mince...

Súvisiace správy


Post Tacocoin

Revízia systému Bitconnect: Je to legitímne?

Post Tacocoin

Recenzia: Paxful proti miestnym Bitcoins

Post Tacocoin

KeepKey proti TREZOR - recenzie Bitcoin Wallet Hardware

Post Tacocoin

Dajte darček Bitcoin na Vianoce - Bitcoin darčeky Myšlienky

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App recenzia (Hacks, Cheaty a Mod apk)

Post Tacocoin

Najlepšia Bitcoin peňaženka pre rok 2014 - Blockchain proti MyCelium proti Coinabse

Post Tacocoin

Antminer T9 proti Antminer S9 - Kto je najlepší Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenzie

Post Tacocoin

Najlepšie Bitcoin Peňaženky pre iOS (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Elektronová peňaženka recenzovaná: osobné a reddit recenzie

Post Tacocoin

Web Mining - speňažte svoje webové stránky prostredníctvom prehliadačov používateľa

Post Tacocoin

BTCJam recenzované - Moje osobné skúsenosti a Reddit užívateľské recenzie