Recenzia služby Bitcoin Trader - je možná 20% mesačná návratnosť investícií? | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Recenzia služby Bitcoin Trader - je možná 20% mesačná návratnosť investícií?

Recenzia služby Bitcoin Trader - je možná 20% mesačná návratnosť investícií?

Dôležitá aktualizácia!

Od októbra 12. Bitcoin-Trader sa zdá byť nefunkčné. Nie sme si istí, čo to znamená, ale radí, že žiadne finančné prostriedky budú uložené na ne. Ako je uvedené v tejto funkcii orognialy - jedná sa o vysoko programe riziko. Ak ste už investovali s nimi môžeme poradiť, aby sa pokúsila preplatiť. Na Zdá sa, že v tejto chvíli je to celkom ťažké sa dostať fond z BT - aktualizácie možno nájsť na Bitcoin diskusie.

Ako 16. Októbra Bitcoin Trader je oficiálne z podnikania

Len mám nasledujúce e-maily v mojom e-mailovej schránky, mojej najhlbšej sústrasť všetkým, ktorí utrpeli stráca z tohto nedbanlivého podnikania. Ja osobne neverím, že to, čo je napísané v tomto e-mailu, a verí, že to všetko boli práve podvod.

Asi pred mesiacom sme hovorili o tom, ako profitovať z investícií Bitcoin. My sme sa vzťahuje program s názvom BTCJamwhich umožní vám požičala Bitcoins s cudzími ľuďmi a získať mesačné výplaty - generovanie APR (ročná percentuálna miera nákladov) o takmer 20%. Som rád, že môj experiment s týmto programom bola v poriadku a ja začínam svoje mesačné platby, ako bolo naplánované.

Je možné, aby 20% MPR a (mesačná percentuálna miera nákladov)?

Jednou z ďalších vecí, ktoré som diskutovali v mojich predchádzajúcich príspevkoch bol HYIP - vysokou výťažnosťou Investičné programy. Tieto programy sú tým, čo je známe ako pyramídové hry. Oni vyplatiť obrovské úrokové sadzby a ich riziko je oveľa vyššia. Vo väčšine prípadov sú tieto programy sú prosté out podvody. Program budeme diskutovať dnes sa zdá, že mnohé vlastnosti HYIP, ale nebol som presvedčený, že to vlastne je, takže som sa rozhodol vziať hlbší pohľad.

Bitcoin Trader sa zdá byť vyplácať po dobu takmer 8 mesiacov

Hlavnou myšlienkou Bitcoin Traderis, že si kúpite akcie buď v ťažobnom bazéne alebo obchodného bazéna a dostať zaplatené v súlade s počtom akcií, ktoré vlastníte. Takže je to ako by ste investovať do spoločnosti a na oplátku získať budúce zisky, ktoré spoločnosť urobí prostredníctvom obchodu alebo dobývanie. Celá vec znela celkom temný ku mne, a to najmä potom, čo moja skúsenosť s MyDailyCoinso som sa rozhodol vyskúšať si to na vlastné oči.

Je dôležité si uvedomiť, že som bol prvýkrát predstavený na Bitcoin Trader Haroun Kolesá tiež známy ako Bitocin Baba. Haroun uviedol, že pracuje s Bitcoin Trader od februára 2014 a že bol prijímanie platieb z nich v pravidelných intervaloch.

V posledných 9 dní som urobil 7,9% na svoje investície

Testoval som z Bitcoin Traderwith malú sumu v hotovosti, takže nebudem starať sa moc, ak sa jedná o podvod. Kúpil som nejaké akcie a čakal, čo sa stane. To nezáleží na tom, ktorá zdieľa nákupom obchodovanie alebo ťažbu, pretože myšlienka zostáva rovnaká - môžete investovať určitú sumu peňazí a získať precent tejto sumy na oplátku.

Po 9 dňoch Som rád, že som urobil 7,9% návratnosti investícií a (návratnosť investícií), ktorá bude pravdepodobne príde až o 16% návratnosti investícií na konci mesiaca sa. Bitcoin Trader tiež písať svoje každodenné výsledky na webových stránkach, takže si každý môže vidieť. To je celkom v pohode, pretože tam nie je veľa miest tam, že vám dá takú úrokovú sadzbu, ale veci nie sú vždy ako sa zdá, že som sa rozhodol preskúmať kúsok ďalej...

BitcoinTalk užívatelia sú rozdelení vo svojich názoroch na Bitcoin Trader

Jedným z najspoľahlivejších zdrojov informácií o takmer čokoľvek na svete Bitcoin je BitcoinTalk - najväčší a najstarší Bitcoin fórum. Našiel som threaddiscussing Bitcoin Trader ktorý začal von decembra 2013 a je priebežne aktualizuje až do dneška. Vzhľadom k tomu, vlákno má cez 1300 pripomienok tu sú vrcholom:

  • Nikto tvrdí, že nedostal zaplatené od Bitcoin Trader.
  • Väčšina skeptici neskúsil Programu sami.
  • Majitelia Bitcoin Trader sú z veľkej časti anonymné (názvy sú odhalená, ale nič, čo by bolo možné prepojiť s skutočnej osoby).
  • Nikto reguláciu alebo audit spoločnosti, ktorý ponecháva otvorené dvere pyramídové hry.
  • Bitcoin Trader používa platobné procesor, ktorý je známe, že byť prijatý HYIPs - nič, čo môže byť nabitý späť.

Takže je Bitcoin Trader dobrou investíciou?

Jedna z vecí, ktoré ma sklamali o Bitcoin Traderis, že nie je v skutočnosti zaplatí v Bitcoins. Čo znamená, že používať iba Bitcoins aby sa vložiť peniaze a hodnota je okamžite prevedený na USD. To je škoda, podľa môjho názoru, pretože by som chcel nájsť spôsob, ako pestovať svoje Bitcoins, pretože inak sú to len, ktorým sa okolo seba. To je dôvod, prečo BTCJam je vhodnejšie pre tento účel (ale výnos je nižší).

Ak chcete súčet veci do poriadku Myslím, Bitcoin Trader je životaschopný investičnú príležitosť v okamihu, ale bol by som veľmi opatrný pri používaní, čo znamená:

  1. Nebudem investovať akékoľvek množstvo nemôžem dovoliť prehrať.
  2. Chcel by som vybrať svoje zisky na týždennej báze a nenechávať ich na Bitcoin Trader.

Myslím, že Bitcoin Trader nie je nevyhnutne ukázala byť HYIP (zatiaľ) a môžete skutočne ťažiť z, ak budete hrať správnymi kartami. Prosím, majte na pamäti, že nie som finančným odborníkom a všetko, čo som písať na tomto blogu je môj vlastný názor - takže si ju vziať so zrnko soli a na vlastné nebezpečenstvo. Veľa štastia!

Súvisiace správy


Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot review - nezaujaté, 100% skutočné dáta

Post Tacocoin

Môj nový najlepší Bitcoin a altcoin Peňaženka - Exodus Peňaženka recenziu

Post Tacocoin

Luno (predtým BitX) Bitcoin Exchange a Peňaženka preskúmané

Post Tacocoin

Ledger Nano S recenzia - Je táto Bitcoin peňaženka lepšia ako TREZOR?

Post Tacocoin

Príručka pre začiatočníkov o najlepších službách VPN v roku 2016

Post Tacocoin

Bitbay preskúmaný: nákup Bitcoins v Poľsku

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining review - Nie je to tak ziskové, ako by si myslel

Post Tacocoin

Virwox recenzia: Je to legit alebo podvod?

Post Tacocoin

MinerGate recenzia: Je to legitská banská prevádzka?

Post Tacocoin

Preskúmanie bitúnku - Plug & Play Full Bitcoin Node

Post Tacocoin

Revízia systému Bitconnect: Je to legitímne?

Post Tacocoin

Najlepšie služby služby Bitcoin Escrow