Bitmain Antminer R4 recenzia - Nie je isté, že stojí za to peniaze | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitmain Antminer R4 recenzia - Nie je isté, že stojí za to peniaze

Bitmain Antminer R4 recenzia - Nie je isté, že stojí za to peniaze

Pravdepodobne jeden z najviac otázky týkajúce sa ťažby Bitcoin v posledných niekoľkých rokoch bol "Je Bitcoin mining ziskové?" V 99% prípadov je odpoveď nie, pretože konkurencia je príliš divoký a aby moje ziskom budete potrebovať dedikovaný ASIC ťažobný plošinu. Len tak budete mať predstavu o tom, čo som dnes hovoríš, najúčinnejším baník sa Antminer S9, náklady za $ 2000, a bude pravdepodobne vám rozbitie ani po 6-9 mesiacoch.

Avšak Bitmain, hlavné (a takmer jediným) výrobca Bitcoin ťažobných plošín nedávno oznámil príchod baníka Antminer R4- A vytvorené pre banské Bitcoins doma. Čo to presne znamená?

No, na jednu, baník bude pravdepodobne lacnejšie ako priemyselných baníkov, ako je S9. Spoločnosť vykázala na svojich internetových stránkach, že by stálo 1000 dolárov pred odoslaním. Avšak od tej doby sa strana už nie je na internetových stránkach spoločnosti objaví.

Augusta aktualizácia 29.: Horník je von a cena je stanovená na 1395 USD - to je oveľa viac než pôvodnej ceny, ktorá bola pravdepodobne publikoval omylom. Pozrite sa na produktovej stránke tu.

R4 baník využije tiež veľmi unikátny chladiaci systém, ktorý bude robiť to oveľa menej hlučné. Jednou z hlavných otázok beží Bitcoin baníka je, že sa ohrieva a je veľmi (veľmi) hlasný (tu je príklad). Bitmain používa nový chladiaci techniku ​​vnútri R4 - je to inšpirované tichých klimatizačných jednotiek a nepoužíva normálne hlučné ventilátory počítačové servery zvyčajne majú. Nový fan "by sa malo dosiahnuť iba hladinu hluku 52 decibelov, asi tak hlasno, ako rozhovore doma".

Antminer R4 dátum štartu bol stanovený na 29. Augusta (zajtra) v 11pm GMT +8 podľa internetových stránok Bitmain je však skutočný stránku produktu, ktorý bol predtým k dispozícii, už nie je dosiahnuteľný.

26. Augusta Bitmain zverejnil nasledujúcu správu na Bitcointalk fóra:

To znamená, že cenová a špecifikácie uvedené v tomto príspevku sú stále považované len z počutia a mali by byť potvrdené, akonáhle produkt je vonku.

Tieto Antminer R4 špecifikácie

Z toho, čo som mohol zhromaždiť, než sa stránka bola odobraní sa jedná o údaje pre baníkov:

- Miner Hash Rate: (očakáva Variácie ± 5%) 8.6TH / s
- veľkosť produktu: 515 mm (L) x 100 mm (š) x 222 mm (H)

Horník bude tiež vyžaduje PSU (napájací zdroj), ktorá stojí 300 USD podľa webovej stránky spoločnosti (pred tým, než bol odobraní). PSU bude mať tiež rovnaký tichý systém chladenia, takže to nebude robiť veľa hluku.

Augusta aktualizácia 29.: Napájací zdroj bude stáť 240 USD a nie 300 USD, ako bolo predtým uvedené. Si môžete pozrieť na stránke produktu tu.

Bude Bitmain je R4 byť ziskové?

Zadanie špecifikácia Bitmain sa do nášho Bitcoin ťažobnej kalkulačka ukazuje, že pri súčasných úrovniach obtiažnosti a Bitcoin cenu by ste mali byť schopní zlomiť aj po 12 mesiacoch (viac či menej). Vzal som do úvahy niektoré predvolené hodnoty 0,12 $ / kWh náklady elektriny a 2% výťažok bazénovej poplatky. Samozrejme, ak budete platiť viac / menej na elektrinu alebo dramatickým zmenám dôjde v Bitcoin svojej cene a náročnosti tieto výsledky sa môžu meniť. Majte na pamäti, že cenová na R4 môže zmeniť tiež.

Augusta aktualizácia 29.: Uvažujme novú cenu Antminer R4 a PSU (celkom 1635 USD) bude trvať kdekoľvek medzi 16-18 mesiacov prerušiť aj pri súčasnom Bitcoin ceny a obtiažnosti. Ak ste nejako podarí znížiť svoje náklady na elektrickú energiu, budete mať možnosť zlomiť aj po 12 mesiacoch.

Dospieť k záveru, že som stále nie sú istí, R4 stojí za riziko. Pre začiatok je cena tohto zariadenia je stále neznámy, bude pravdepodobne odhalená počas 24 hodín hoci. Za predpokladu, že cena je naozaj ako inzeroval predtým (1000 USD) Myslím, že 16 mesiacov bodu zvratu je celkom riskantné investície do ťažobného podniku. Ste v podstate musieť dúfať Bitcoin je cena ide hore, aby odôvodnil tento nákup - obvykle baníkov zastarávajú do 12 mesiacov vzhľadom k rastúcou obtiažnosťou.

Aby bolo možné zostaňte naladení na ďalšie aktuálne informácie o Bitmain Antminer R4 skontrolujte out Bitmain blog.

Súvisiace správy


Post Tacocoin

Najlepšie Bitcoin peňaženky na rok 2017 pre vaše mobilné zariadenie Android

Post Tacocoin

Virwox recenzia: Je to legit alebo podvod?

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Obchodné hodnotenie

Post Tacocoin

Antminer T9 proti Antminer S9 - Kto je najlepší Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Bitstamp recenzia: Je to najlacnejšia výmena na nákup Bitcoin?

Post Tacocoin

Môj nový najlepší Bitcoin a altcoin Peňaženka - Exodus Peňaženka recenziu

Post Tacocoin

Od TREZOR po LastPASS: Najlepšie heslo manažérov 2017 recenzie

Post Tacocoin

BitMEX Recenzia - Je to obchodná burza Legit Bitcoin Margin?

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor recenzovaný - je to bezpečné?

Post Tacocoin

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenzie

Post Tacocoin

Bitcoin kasína recenzie - 5 najlepších stránok pre hazardné hry Bitcoin

Post Tacocoin

Bithumb recenzia - nákup Bitcoins v Kórei