Moja investícia BTCJam práve prešla | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Moja investícia BTCJam práve prešla

Moja investícia BTCJam práve prešla

BTCJam je Bitcoin peer to peer požičiavanie platformu. Asi pred 6 mesiacmi som preskúmala BTCJamand je uzavretá byť pevná voľba pre ľudí, ktorí sú ochotní prijať vypočítané riziko ich Bitcoins pre vyššie odmeny.

Dospel som k záveru mojej recenziu s 3 rôznymi investíciami som zvolil, aby bolo vidieť, ako Bitcoins možno využiť dlhodobo. Boli to moje 3 vybrané investície:

  • 20,19% apríl - Investície do pokračujúcej presadené obchodovania Bitcoin
  • 53,10% apríl - Investície do obchodných a banských prevádzkach
  • 16,3% apríl - Investície do zálohovanie podnikania nový kryptovací založeného

Všetky tieto investície mala + stanovenie sadzieb, pozitívne ohlasy pre dlžníkov a čo je najdôležitejšie ich emitenti splatila svoj dlh 100% času.

Tak som si vzal 0.9BTC (v tej dobe v hodnote okolo 200 $) a rozhodla sa investovať do týchto 3 úverov. Tieto úvery boli všetky dlhodobé, čo znamená, že bude trvať asi rok sa dostať späť peniaze. Ale hej, kde môžete získať 20% APR (ročná percentuálna sadzba) v týchto dňoch?

Takže dva z mojich investícií sú stále dosť pevné a platí včas. Avšak jeden z investície Zdá sa, že k zlyhaniu. Táto investícia mala urobiť posledný výplatu okolo februára. Môžete si prečítať dlžníkov "záverečné slová" v sekcii komentár ":

Ahoj banda. Ospravedlňujem sa, ale vzhľadom k osobným núdze idem neskoro s týmto mesačné platby za týždeň alebo dva. Budem pre každého užívateľa a získať platbu čo najskôr.

Od tej doby, ten chlap a výpis je preč mlčí. Jediné, čo môžete vidieť, sú ľudia vykrikovanie o platby a zúfalo sa snaží dostať svoje peniaze späť. To sa deje po dobu 3 mesiacov...

Pozriete Ak sa na profileyou'll dlžníka vidieť, že má ďalší úver, ktorý nebol splatený - súčet jeho nezaplatený dlh príde až 34.1BTC čo je zhruba 15.5km USD.

4. Mája mám nasledujúce e-mail od BTCJam:

Oznámenie o arbitráži

Vážený Ofir Beigel

Toto oznámenie slúži na Vás informovali, že [meno dlžníka] je delikventné na ďalšieho prevádzkového kapitálu pre nové krypto-based business - úver # 3loan, v ktorom ste investoval 0,3 bitov / BTC ( "úver"). S cieľom presadiť povinnosti splatné v rámci tohto úveru bude úver zaslaný k rozhodcovi do 14 dní odo dňa tohto oznámenia.

Aby sa zabránilo arbitráž stále môžete dojednať splácanie úveru kontaktovaním strany dlžníka prostredníctvom stránky Komentáre k Úveru ( "webové stránky"). Avšak za žiadnych okolností by ste sa nemali pokúšať zbierku mimo webovej stránky, ako riskujete osobné právnej zodpovednosti. Okrem toho sa snaží získať od dlžníka mimo webovej stránky, je priamym porušením podmienok BTCjam jeho používania. BTCjam nemôže niesť zodpovednosť za akékoľvek porušenie podmienok používania.

V prípade, že úver je odoslaný na arbitráž, dlžník musí mať možnosť požiadať o vypočutie. V prípade, že dlžník odmietne rokovanie, bude ocenenie sa vydáva na vás, ktorý môže byť vykonané na súde proti dlžníkovi.

Takže v podstate tento zoznam bude na arbitráž. Ak je dlžník odmietne rokovaní budeme otázky ocenenie, ktoré som potom môžete použiť požadovať späť svoj 0.3BTC (alebo vlastne 0.19BTC), ktorá je ponechaná v tomto zozname.

To, ako vidím, neexistuje spôsob, ako som sa vrátiť svoj $ 80 (peňazí zostane v BTC pri dnešnom kurze). Aj keď budú problémy toto ocenenie nemám žiadny záujem investovať viac času a peňazí v naháňať to.

Z toho plynie ponaučenie, aby sa tu naučil, je veľmi jednoduché. Vysoký výnos = vysoké riziko, a v tomto prípade sa mi nepodarilo uniknúť z rizika v investíciu. Takže aké sú moje možnosti?

  1. Neinvestujú do BTCJam ak nemáte pocit, že máte čas a skúsenosti na výber diverzifikované portfólio.
  2. Použite funkciu "auto-invest" v BTCJam ktorý má diverzifikovať svoje investície pre vás.

Ak ste stále hľadá, aby investovali do BTCJam Myslím, že táto druhá možnosť by bolo najlepšie pre vás, pretože to by vám mal poskytnúť viac diverzifikované portfólio, než to, čo budete vytvárať sami. Avšak od tej doby som nebol testovaný to nemôžem povedať s istotou.

Prečo BTCJam práve stratil niečo zo svojej vierohodnosti

Aj keď viem, BTCJam nemá plnú zodpovednosť za tento úver nesplácanie Stále si myslím, že spôsob, ako jeho systém je postavený skutočne spôsobí zmätok. Napríklad som sa snažil napísať nejaký negatívnu spätnú väzbu o človeka, ktorý je v omeškaní sa však tento systém mi nedovolil napísať čokoľvek. Tak tento chlap je proste aj naďalej vyzdvihnúť pôžičky bez ľudia dávať svoj názor na neho. Nie som si istý, prečo som nebol schopný písať negatívnu spätnú väzbu a či ide o chybu či funkcie, ale keby som bol BTCJam by som byť oveľa aktívnejší o to, aby používatelia písať spätnú väzbu o svoje pôžičky.

Druhý problém mám s BTCJam je to, že sa zdá, že nie je jedno, že toľko, že toľko ľudí (730, aby som bol presný) práve stratili peniaze. Iné ako e-mailu o rozhodcovskom konaní, ktorá bola zaslaná automaticky som nedostal žiadnu správu od nich. Ako spustenie Očakával by som nejaké ďalšie pokyny na ich skoré osvojiteľa o takej situácii, pretože niečo také ťa stratiť užívateľom navždy. Dokonca som poslal e-mail na spoločnosť o tom 3 dni a nedostali žiadnu odpoveď.

UPDATE: Práve som dostal e-mail od BTCJam uvádza nasledovné:

Po 90 dňoch dlžníka chýba platbu, dlžník a investori prejsť procesom arbitráže. Rozhodcovské konanie je právne záväzná zmluva, v ktorej investori po splatnosti úveru dostane všetky osobné informácie dlžníka prostredníctvom rozhodcovského rozsudku. Investori potom môžu použiť tieto informácie sa podniknúť právne kroky, ak je to žiaduce. Dlžník má technicky 14 dní odo dňa ich prípad postúpený arbitráži podať spor. Ak je žiadny spor podaný po uplynutí tejto doby, potom sám a zvyšok investori automaticky dostane rozhodcovské rozhodnutie s informáciami dlžníka e-mailom.

Nič nové pod slnkom, tu naozaj.

Takže všetko, čo môžem urobiť, je počkať pár dní a uvidíme, čo sa stane s týmto arbitráži, aj keď som jasne nedostávajú mojej nádeje. Do tej doby, ak ste chceli staviť, navrhujem zdržiava od BTCJam ako investičný nástroj. Ak ste čítali môj predchádzajúci recenziu viete, že moja prvá investícia tiež mal tvrdý čas s splácaný.

Ak ste mali inú skúsenosť s firmou rád by som to počuť komentáre časti nižšie.

Súvisiace správy


Post Tacocoin

Najlepšie Bitcoin Peňaženky pre iOS (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 recenzia - Nie je isté, že stojí za to peniaze

Post Tacocoin

Dajte darček Bitcoin na Vianoce - Bitcoin darčeky Myšlienky

Post Tacocoin

BTC Robot review - je to podvod? Skutočné výsledky používateľov služby bitcointalk

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Obchodné hodnotenie

Post Tacocoin

Antrouter R1 recenzia - Antminer Wireless Miner

Post Tacocoin

Recenzia: Paxful proti miestnym Bitcoins

Post Tacocoin

Najlepšia peňaženka Ethereum (Aktualizácia 2018) - 5 možností preskúmaných

Post Tacocoin

EToro Cryptofund recenzia: Investovanie do Bitcoin, Ethereum a ďalšie

Post Tacocoin

MinerGate recenzia: Je to legitská banská prevádzka?

Post Tacocoin

Najlepšie Bitcoin peňaženky na rok 2017 pre vaše mobilné zariadenie Android

Post Tacocoin

Coinbase proti Btc-e proti BitStamp - Kde by ste si mali kúpiť Bitcoins?