TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenzie | Slovak.globalsciencecollaboration.org

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenzie

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenzie

Po použití TREZOR po veľmi dlhú dobu som sa konečne dostal ruky na Ledger peňaženka - hlavnej súťaži TREZOR je.

Je to v podstate zariadenie, ktoré vám umožní ukladať súkromných kľúčov na ňom. Ak sa budete držať tento blog ste si pravdepodobne už viete, že som veľký TREZORfan - prvý široko rozprestretý Bitcoin hardvéru peňaženku. Tiež som preskúmala peňaženku v minulosti. Ale od tej doby až do dneška nebol skutočná konkurencia TREZOR som skočil na príležitosť na preskúmanie toto chladné nové zariadenie a porovnať dva.

Hlavnej knihy peňaženku na pravej strane a TREZOR na ľavej strane.

Ledger má štýl lepší štýl, než TREZOR

Keď otvoríte balíček Ledger sa budete okamžite všimnete, že to príde vo veľkom štýle. Iný ako Ledger flash disk sám tiež získať PU koženú peňaženku, bezpečnostné kartu, účtovné knihy, aký druh vyzerá ako kreditné karty a popruhom na knihu na krku, ak si prajete reťazca.

TREZOR je prístroj je trochu neohrabaný porovnaní s uhladenejší designu Ledger je. Je to tiež oveľa jednoduchšie niesť Ledger okolo, pretože je to podstatne menší ako TREZOR.

Nastavenie peňaženky - Jednoduchá a do tej miery,

Inštalácia a nastavenie vášho Ledger vyžaduje použitie aplikácie Chrome. Potom, čo oheň aplikáciu z webových stránok Ledger sa vám budú prezentované so sprievodcami nastavením. V minulosti Ledger peňaženky nemal druhú obrazovku podobnú TREZOR, ale Nano S je plne vybavený na obrazovke.

Využitím malú obrazovku na oboch TREZOR a Ledger je možné nastaviť prístroj aj zo ohrozenie zariadenie, ktoré je pre mňa cítiť oveľa viac v pohode. Tu je príklad toho, ako to funguje s TREZOR:

Nastavenie zabezpečenia - PIN kód a semien pre obnovu

PIN kód je pridaná vrstva zabezpečenia, aby sa ubezpečil, že aj keby niekto ukradol Ledger od vás budú aj naďalej mať pevný čas s prihlásením k svojmu účtu. Vstúpiť sebou nesprávny PIN kód 3krát a prístroj sám obrúsky čisté.

Potom, čo ste nastavili PIN kód je na čase prejsť na semeno obnovy. Semeno zotavenie je súbor slov, ktorá kedy dal dohromady v určitom poradí môže pomôcť obnoviť vaše súkromné ​​kľúče v prípade, že zariadenie je rozbité alebo stratené.

To znamená, že aj keď ste úplne koša svoj Ledgeryou'll naďalej môcť obnoviť všetky svoje stratené Bitcoins prostredníctvom tohto osiva. To je tiež dôvod, prečo je veľmi dôležité, aby si ho poznačte na bezpečné miesto, kde nie je možné ju získať prístup, pretože ak sa niekto dostane do rúk toto - oni môžu získať prístup k finančné prostriedky.

Tento proces je veľmi podobná v oboch zariadeniach. Oba ukazujú semeno na samotnom zariadení a nie na obrazovke počítača, takže žiadny hacker vzdialene kopírovať.

Tu je screenshot osiva pre obnovu svojho Ledger je. Raz som tento post, to znamená, že budem musieť obnoviť túto Ledger zariadenia, pretože niekto môže ukradnúť svoje finančné prostriedky v súčasnej dobe.

Používanie TREZOR a Ledger - krátke a sladké

Akonáhle je inštalácia dokončená, môžete začať používať Ledger. Len zapojíte flash disk, zadajte PIN kód a máte dobré ísť. Rozhranie je veľmi intuitívne a nevyžaduje veľa vysvetlení.

Väčšina rozhrania sa vykonáva pomocou tlačidiel na samotnom zariadení. Tlačidlá možno použiť na prechádzanie medzi menu, alebo tlačil súčasne simulovať "select".

TREZOR používa podobný rozhraní dvoch tlačidiel, ale sú postavené v jemnejšom spôsobom do prostriedku. Nie je veľký problém, ale uľahčuje to tlačiť náhodne .

Vzhľadom k tomu, že žiadny spôsob, ako pristupovať k peňaženku bez flash disk pripojiť k počítaču vytvoria oveľa bezpečnejšie prostredie pre odosielanie a prijímanie Bitcoins. To znamená, že aj keby niekto pozná váš PIN kód nemôže získať prístup k mince, pretože nemá fyzické zariadenie.

To tiež znamená, že aj v prípade, že počítač, ktorý používate na odosielanie Bitcoins zo je ohrozená, pretože používate, čo je známe ako dvojfaktorová autentizácia (2FA) si čoraz menej pravdepodobné, že bude vystavená žiadnemu druhu ohrozenia (najmä man-in-the-middle útoky).

Verdikt - kto je lepší? TREZOR alebo Ledger?

Vo všetkej počestnosti, nemôžem povedať, zlú vec, o Ledgeror TREZOR peňaženky. Bol som pomocou oboch TREZORand Ledger po dlhú dobu a obaja sú naozaj skvelé produkty.

Obe tieto peňaženiek vám dá svoje peniaze to stojí, len Ledger Nano S to robí v lacnejším spôsobom. V súčasnej dobe stojí asi $ 30 menej ako TREZOR. V závere myslím, že sa scvrkáva na ktorý si prajete lepšie výsledky v oblasti dizajnu a povesti.

Ledger je uhladenejší, ale TREZOR bol asi dlhšiu dobu. Je to na tebe.

Súvisiace správy


Post Tacocoin

Baníctvo proti nákupu Bitcoins - Kde sa dostane 10 000 dolárov?

Post Tacocoin

Web Mining - speňažte svoje webové stránky prostredníctvom prehliadačov používateľa

Post Tacocoin

Prehľad peňaženky Jaxx - peňaženka Bitcoin v celej dĺžke

Post Tacocoin

GDAX review - Rozšírená výmena Coinbase, ako je to dobré?

Post Tacocoin

Binance recenzia: Je to legit Exchange výmeny?

Post Tacocoin

Tu sú Winners for 2018 Najlepšie Bitcoin Hardvér Peňaženka

Post Tacocoin

Prehľad CEX.IO 2017 - Prečo Reddit používatelia sťažujú na túto službu Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

2017 najlepšie Bitcoin stolové peňaženky - 4 peňaženky recenzované (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Indacoin recenzia - Je to Legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Najlepšie reklamné siete Bitcoin boli skontrolované

Post Tacocoin

Coinbase proti Btc-e proti BitStamp - Kde by ste si mali kúpiť Bitcoins?

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 recenzia - Nie je isté, že stojí za to peniaze