Najlepšie Bitcoin peňaženky na rok 2017 pre vaše mobilné zariadenie Android | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Najlepšie Bitcoin peňaženky na rok 2017 pre vaše mobilné zariadenie Android

Najlepšie Bitcoin peňaženky na rok 2017 pre vaše mobilné zariadenie Android

Ak hľadáte pre ukladanie prvých Bitcoins a vlastníte Android mobilné zariadenia tento príspevok je pre vás. Avšak predtým, než môžem prezrieť tie najlepšie Android Bitcoin peňaženky tam chcem, aby vám slovo varovanie.

Mobilné peňaženky (Android alebo iOS) sú najmenej bezpečné forma Bitcoin peňaženiek. Je to hlavne kvôli tomu, že mobilné zariadenia majú tendenciu byť ukradnuté, stratené a rozobrať. Ak máte držať svoje Bitcoins v mobilnej peňaženky, to znamená, že súkromný kľúč je uložený v zariadení, a preto keď je prístroj v troskách alebo odcudzenia nemožno získať prístup vaše mince.

Ktorý uviedol, že môžete vždy vytvoriť zálohu vašej peňaženky pomocou semien frázu 12-24 iné slovo pre vás pri prvej inštalácii peňaženku. To je dôvod, prečo je dôležité, aby bol tento semien frázu na bezpečnom mieste mimo dosahu kohokoľvek iného, ​​ale vaše vlastné.

Ak ste sa Bitcoin úplne nový toto video o Bitcoin peňaženky, bude to pravdepodobne zodpovedať mnoho otázok, ktoré už máte:

A teraz pre peňaženky recenzia...

# 1 - Coinbase- Coinbase NIE JE Bitcoin peňaženka

Zvyčajne, keď si ľudia myslia o Bitcoin peňaženiek si myslia o Coinbase. Avšak Coinbase nie je Bitcoin peňaženka. Je to vlastne o výmenu, ktorá vám umožní držať Bitcoins. V blogu postwritten CEO Coinbase je Brian Armstrong, on hovorí,

Uvidíte značku posun Coinbase od bytia hybrid peňaženka / výmena sa zameria na čisto že maloobchodné a inštitucionálne výmena

Takže zatiaľ čo Coinbase je stále lacné miesto dostať Bitcoins, prosím, nepovažujem to ako mobilný peňaženku. Coinbase nedáva vám prístup na vaše súkromné ​​kľúče ani súkromia, ako sme prebrali v našej recenzii.

Skutočný # 1 - podhubie Android Bitcoin peňaženka

MyCeliumis populárne mobilné aplikácie peňaženku, ktorá predstavuje nepreberné množstvo pokročilých súkromia a bezpečnostných prvkov. Áno, peňaženka môže byť trochu zložité pre užívateľov nováčik, ale je to stále jedna z najbezpečnejších a najrýchlejší na trhu. Ako open source softvérovým programom, mycélium je neustále aktualizovaný.

Peňaženka nemá web alebo desktop interface čo znamená mince možno pristupovať iba cez mobilný peňaženku. Dobrou správou je, že môžete použiť podhubie spoločne s hardvérovým peňaženku s cieľom získať maximálnu bezpečnosť pre vaše mince.

# 2 - BreadWallet Android Bitcoin peňaženka

BreadWalletis pravdepodobne jedným z najjednoduchších Bitcoin Android peňaženky okolo. Zdrojový kód Breadwallet je otvorená a existuje len veľmi základné "odoslať" a "príjem" volieb vystupoval v peňaženke.

To bude veľmi jednoduché pre ľudí, aby si zvykli na na jednej strane, ale na druhej strane, opustí peňaženku vystavený bez pokročilú ochranu na mieste. BreadWallet má mobilnú verziu len pre Android a iOS.

# 3 - Copa Android Bitcoin peňaženka

Copayis open source multisig peňaženku vytvorenú Bitpay. Multisig, stojany na Multisignature, a to znamená, že peňaženka vyžaduje určité množstvo ľudí schváliť transakciu, než je spustený. Niečo ako zdieľané peňaženky (môžete

Súvisiace správy


Post Tacocoin

MinerGate recenzia: Je to legitská banská prevádzka?

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor recenzovaný - je to bezpečné?

Post Tacocoin

Recenzia: Coinmama - Je to 100% legitímne?

Post Tacocoin

Coinbase zneužíva svojich účastníkov programu sprostredkovania?

Post Tacocoin

Dajte darček Bitcoin na Vianoce - Bitcoin darčeky Myšlienky

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet recenzia - Je to skutočne pekná peňaženka

Post Tacocoin

Najlepšie reklamné siete Bitcoin boli skontrolované

Post Tacocoin

Najlepšie služby služby Bitcoin Escrow

Post Tacocoin

Najlepší Dash Mining Hardware - Antminer D3 recenzia

Post Tacocoin

Príručka pre začiatočníkov o najlepších službách VPN v roku 2016

Post Tacocoin

Bittrex Recenzia - Jeden kritický problém, ktorý potrebujete vedieť

Post Tacocoin

Najlepšie banské banské bazény (Top 5 recenzované)